Anasayfa / Girişimcilik / Epic Games’in bugünkü armağan oyunu yayınlandı (21 Aralık)

Epic Games’in bugünkü armağan oyunu yayınlandı (21 Aralık)

Epic Games Store, bugün Second Extinction isimli aksiyon temalı birinci şahıs nişancı oyununu fiyatsız yaptı. Systemic Reaction şirketi tarafından geliştirilip yayınlanan imal, birinci çıkışını 13 Ekim’de gerçekleştirdi. Erken geliştirme kademesinde olan Second Extinction’un dünyasını şimdiden deneyimlemek isteyenlere fırsat sunan Epic Games, 24 saatliğine armağan etti.

Şirket web sayfasından yaptığı duyuruda, oyunu yükleyecek olanlara “Erken Erişim oyunlar şimdi geliştirme evresindedir ve vakit içinde kıymetli ölçüde değişebilir. Bu nedenle, bu oyunu oynarken beklenmeyen problemler yaşayabilir yahut büsbütün yeni oynanış ögeleriyle karşılaşabilirsin.” ihtarında bulundu.

Epic Games, 40 TL pahasındaki oyunu ücretsiz veriyor

Second Extinction’un stabil olmayan bu sürümünde devasa dinozorlar ve devasa silahlar ile arkadaşlarınızla birlikte daima değişen tehdit düzeyiyle karşı karşıya kalacaksınız. Epic Games, erken geliştirme basamağını “zorlu ve tempolu FPS savaşı, ilerleme, mükafatlar ve War Effort üzere oyunun güçlü özelliklerini içeren temel sürümdür” biçiminde tanımlıyor.

Second Extinction şu anda 6 Kahraman, 5 kademe yükseltilebilecek 12 Silah, 7 bölgeye uzanan 6 ana ve 12 yan vazife, Sürü Modu, Keşif Modu, kontratlar, kilidi açılabilen kozmetik eşyalar ve daha fazlasını içeriyor. Ayrıyeten takımlar hâlinde savaşılan eşli bir nişancı oyunu olması nedeniyle tek başına oynanmasının çok daha sıkıntı olduğu söz ediliyor.

Geliştiriciler, erken geliştirme süreci hakkında “Ulaşmak istediğimiz birtakım amaçlar var: Daha fazla içerik ve özellik sağlamanın yanında istikrarlı ve uzun periyodik cümbüş sağlayacak tecrübe sunmak. İşte Erken Erişim’i bu gayeyle kullanmak istiyoruz.” dedi. Ek olarak Second Extinction’ın son sürümünün fiyatının Erken Erişim sürümünden daha yüksek olacağını belirtti.

Sistem ihtiyaçları Asgarî Önerilen
İşletim sistemi Windows 10 (64-Bit) Windows 10 (64-Bit)
İşlemci Intel Core i5-3570 yahut AMD Ryzen 3 1300X (Minimum 8 çekirdek) Intel Core i7-4770 yahut AMD Ryzen 5 1600X
Bellek 12 GB RAM 16 GB RAM
Depolama En az 30 GB En az 50 GB
Ekran kartı Nvidia GTX 780 3GB yahut AMD R9 280 3GB Nvidia GTX 1070 8 GB yahut AMD Vega 56 8GB

Second Extinction’u Epic Games Store sayfasındaki ‘Yükle’ butonuna basarak fiyatsız indirebilirsiniz. Kampanya 22 Aralık 2021’de Türkiye saatiyle 19:00’da son bulacak. Bu tarihten sonra oyun tekrar fiyatlı hale gelecek.


İlginizi Çekebilir

Artık Nintendo Switch düşünsün: iPhone’lar oyun konsoluna mı dönüşüyor?

2007’den bu yana hayatımızda olan iPhone serileri, teknik özellikleri ele alındığında daima üst sıralarda yer aldı. Taşınabilir dalın en güçlü ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: