Anasayfa / Girişimcilik / Epic Games’in bu haftaki ücretsiz oyunu yayınlandı

Epic Games’in bu haftaki ücretsiz oyunu yayınlandı

Epic Games her hafta bir fiyatsız oyun veriyor. Aralık ayında 15 gün boyunca 15 tane ikram oyun dağıtan şirket bu kampanyayı 2021’in son gününde bitirme kararı almıştı. Haftalık ücretsiz oyun kampanyasına tüm süratiyle devam eden Epic Games Store, bugün 49 TL bedelindeki Yooka-Laylee and the Impossible Lair’i fiyatsız yaptı.

Playtonic Games Ltd. tarafından geliştirilen ve Team17 Digital Ltd tarafından yayınlanan Yooka-Laylee and the Impossible Lair, 2019’da Microsoft Windows, Nintendo Switch, PlayStation 4 ve Xbox One için dijital olarak piyasaya çıktı. Platform oyunu, 3 – 10 Şubat ortasında Epic Games Store üzerinden fiyatsız indirilebiliyor.

49 TL’lik oyun Epic Games mağazada fiyatsız

Yooka-Laylee and the Impossible Lair oyununa fiyatsız sahip olmak için öncelikle Epic Games hesabı edinmelisiniz. Şayet yoksa bir tane hesap oluşturun. Akabinde oyunun Epic Games Store’daki sayfasına gidin, istendiğinde giriş yapın ve Yükle butonunadokunun. ‘Şimdi Sipariş Ver’ düğmesine tıklayarak kitaplığınıza ekleyin.

Oyunu bir kez kitaplığınıza ekledikten sonra ömür uzunluğu sizde kalacak. Kampanya mühleti dolduktan sonra bile kitaplığınızdan silmediğiniz sürece fiyatsız yükleyebileceksiniz. Oyunun özelliklerinden kısaca bahsetmek gerekirse:

  • Her düzey, hoş ve varlıklı görselleri detaylı ve derinlikli bir biçimde sunuyor. Yooka, Laylee ve renkli karakterlerin tamamı (iyi ve kötü), çarpıcı 2.5D’de gerçekleştirildi.
  • Üst dünya, düzeyden düzeye atlamak için bir merkez değil. Bilakis büsbütün farklı bir oyun tecrübesi sunmakta! Gayeleri ve bulmacaları tamamlayarak daha fazla 2D seviyeyi keşfedin ve kilidini açın. Royal Beettalion arılarını kurtarın ve objeleri bulun.
  • Oyuncular, Capital B’nin Çıkmaz Sığınak’ında diledikleri vakit gayret etmekte özgürdür lakin Royal Beettalion’ın yardımı olmadan bu pek kolay olmayabilir.
Sistem ihtiyaçları Asgarî Önerilen
İşletim sistemi Windows 7 SP1 64-bit Windows 10 64 bit
İşlemci Intel Core i3-2125 yahut AMD A8-6600K Intel Core i5-2550 yahut AMD FX-8120
Bellek 6 GB RAM 7 GB RAM
Ekran kartı GeForce GTX 650 yahut Radeon HD 5770 GeForce GTX 660 yahut Radeon R9 270
Depolama En az 6 GB En az 8 GB

İlginizi Çekebilir

Artık Nintendo Switch düşünsün: iPhone’lar oyun konsoluna mı dönüşüyor?

2007’den bu yana hayatımızda olan iPhone serileri, teknik özellikleri ele alındığında daima üst sıralarda yer aldı. Taşınabilir dalın en güçlü ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: