Anasayfa / Girişimcilik / Epic Games’in bu haftaki fiyatsız oyunu yayınlandı

Epic Games’in bu haftaki fiyatsız oyunu yayınlandı

Her Perşembe günü sistemli olarak fiyatsız oyun veren Epic Games Store, bu hafta DARQ: Complete Edition ile kullanıcı karşısına çıktı. Şirket bazen fiyatı yüksek oyunları parasız yapıyor, bunlar bilhassa alım gücü düşük olan beşerler tarafından talep gördüğünden gündemde daha büyük tesir yaratıyor. Bu seferki fiyatsız oyunun olağan kaideler altındaki kıymeti ise 32 TL.

DARQ: Complete Edition, Tek Oyunculu Modu destekleyen bir dehşet oyunu. Epic Games web sayfasında oyunu “DARQ, kendini şuurlu bir duşun içinde bulan bir çocuk olan Lloyd’un kıssasını anlatıyor. Uyanamayan Lloyd kaygılarıyla yüzleşmek ve duşunun manasını deşifre etmek zorunda.” cümleleriyle özetledi.

DARQ: Complete Edition 1 haftalığına fiyatsız

Epic Games tarafından düzenlenen fiyatsız oyun kampanyası süresiz değil. Yalnızca 1 hafta geçerliliğini koruyor. Lakin işin hoş yanı; kampanya bitmeden önce hesabınıza bir kere ekledikten sonra oyun ömür boyun sizin oluyor.

Bilgisayarınıza buradaki linkten yükleyebileceğiniz Epic Games Store’a girip DARQ’ı listenize eklemeniz ve indirmeyi başlatmanız kâfi.

DARQ: Complete Edition; İngilizce, Fransızca, İtalyanca, Almanca, İspanyolca (İspanya), Japonca, Lehçe, Rusça, Brezilya Portekizcesi, Kolaylaştırılmış Çince, Felemenkçe, Yunanca, Norveççe, Portekizce, İsveççe, Türkçe, Ukraynaca, Macarca lisanlarını destekliyor.

Sistem İhtiyaçları En az Önerilen
İşletim Sistemi Windows 7 Windows 10 64-bit
İşlemci Intel Core i3-530 Intel Core i7
Bellek 4GB RAM 8GB RAM
Depolama 3GB dahili hafıza 3GB dahili hafıza
Ekran kartı NVIDIA GeForce GTX 260 / ATI Radeon HD 4870 NVIDIA GeForce GTX 660 / ATI Radeon HD 7850

DARQ: Complete Edition konusu:

DARQ, duşta olduğunun farkında olan bir çocuk olan Lloyd’un öyküsünü anlatıyor. Lloyd’un talihsizliğine nazaran, düşü süratle bir kâbusa dönüşüyor ve tüm uyanma teşebbüsleri başarısızlıkla sonuçlanıyor. Bilinçaltının en karanlık köşelerini keşfederken, Lloyd fiziğin maddelerini bükerek ve düş dünyasının akışkan dokusunu manipüle ederek kâbusta nasıl hayatta kalacağını öğrenir.

Yer çekimine meydan okuyan bulmacalardan başka olarak, Lloyd yakınlardaki düşmanlardan saklanmak zorunda kalacak. Açık bir müsabaka içinde kazanma talihi yok, zira karşılaşacağı yaratıklar ondan çok daha güçlü ve süratlidir. Bunun yerine, tespit edilmekten kaçınmak için dikkatli bir planlamaya güvenmek zorunda.

Epic Games, Cadılar Bayramı indirimini başlattı

Epic Games, Cadılar Bayramı 2021 indirimlerini başlattı. 1 Kasım’a kadar süreceği açıklanan kampanya kapsamında yüzde 20’den yüzden 75’e kadar indirim yapan şirket, ilgili oyunları bu sayfada listeledi. Sizler de sayfayı inceleyip hoşunuza giden oyunları düşük fiyattan alabilirsiniz.


İlginizi Çekebilir

Artık Nintendo Switch düşünsün: iPhone’lar oyun konsoluna mı dönüşüyor?

2007’den bu yana hayatımızda olan iPhone serileri, teknik özellikleri ele alındığında daima üst sıralarda yer aldı. Taşınabilir dalın en güçlü ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: