Anasayfa / Girişimcilik / Epic Games’in bu haftaki fiyatsız oyunu yayınlandı

Epic Games’in bu haftaki fiyatsız oyunu yayınlandı

Her Perşembe yapılan Epic Games Store fiyatsız oyun kampanyasının bu haftaki konuğu Cities: Skylines oldu. Epic Games geçen hafta iki oyunu ve bir de oyun eklentisini parasız yaparak toplamda 59 TL’nin cebinizde kalmasını sağlamıştı. Bir kent kurma simülasyonu olan Cities: Skylines ise 49 Türk Lirası bedelinde.

Colossal Order & Tantalus Media tarafından geliştirilen ve Paradox Interactive tarafından yayınlanan Cities: Skylines, Mart 2015’te piyasaya çıktı. Konsol, macOS, Linux, Windows üzere bilinen tüm platformları destekleyen oyun, 10 Mart ile 17 Mart tarihleri ortasında fiyatsız indirilebilecek.

49 TL’lik oyun Epic Games Store’da fiyatsız

Cities: Skylines oyununu fiyatsız indirmek için bir Epic Games hesabınız olmalı. Şayet yoksa öncelikle bir tane hesap açın. Ardından oyunun Epic Games Store’daki sayfasına gidin ve gerektiğinde hesabınızla giriş yapın. Sağ taraftaki Yükle butonuna dokunun ve akabinde ‘Şimdi Sipariş Ver’ düğmesine tıklayarak kitaplığınıza ekleyin.

Fiyatsız verilen oyunları Epic Games Store kitaplığınızdan kaldırmadığınız surece istediğiniz vakit yükleyebilirsiniz. Kampanya mühleti dolduktan sonra kitaplığınızdan silinmeyecektir. Cities: Skylines özelliklerine de kısaca değinmek gerekirse:

Cities: Skylines, klasik kent kurma simülasyonunun çağdaş bir versiyonudur. Oyun, gerçek bir kenti yaratıp yönetim etmenin heyecanını ve zorluklarını yaşatmak için bir taraftan kent kurma deneyiminin oturmuş yapısını korurken öteki taraftan yeni oynanış ögeleri sunarak bu tecrübeyi genişletiyor. Oyunda Cities in Motion serisinin yapımcılarının tasarladığı tam teşekküllü bir ulaşım sistemi bulunmakta.

Sistem İhtiyaçları En az Önerilen
İşletim sistemi Microsoft Windows XP/Vista/7/8/8.1 (64 bit) Microsoft Windows 7/8 (64 bit)
İşlemci Intel Core 2 Duo, 3.0 GHz yahut AMD Athlon 64 X2 6400+, 3.2 GHz Intel Core i5-3470, 3.20 GHz yahut AMD FX-6300, 3.5 GHz
Bellek 4 GB RAM 6 GB RAM
Ekran kartı NVIDIA GeForce GTX 260, 512 MB yahut ATI Radeon HD 5670, 512 MB (Intel Tümleşik Ekran Kartları desteklenmez) NVIDIA GeForce GTX 660, 2 GB yahut AMD Radeon HD 7870, 2 GB (Intel Tümleşik Ekran Kartları desteklenmez)
Depolama 4 GB 4 GB
DirectX Sürüm 9.0c Sürüm 11

İlginizi Çekebilir

Artık Nintendo Switch düşünsün: iPhone’lar oyun konsoluna mı dönüşüyor?

2007’den bu yana hayatımızda olan iPhone serileri, teknik özellikleri ele alındığında daima üst sıralarda yer aldı. Taşınabilir dalın en güçlü ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: