Anasayfa / Girişimcilik / Epic Games’in bu haftaki fiyatsız oyunu yayınlandı

Epic Games’in bu haftaki fiyatsız oyunu yayınlandı

Epic Games, her Perşembe yaptığı fiyatsız oyun kampanyasını bu hafta da es geçmedi. Geçen hafta 109 TL’lik aksiyon temalı rol yapma oyunu Windbound’u parasız hale getirmişti. Bugün ise fiyatı 49 Türk Lirası olan macera tipindeki Brothers: A Tale of Two Sons, 7 gün mühletle fiyatsız oldu.

Starbreeze Studios AB tarafından geliştirilen ve 505 Games tarafından yayınlanan Brothers: A Tale of Two Sons, 2013 yılında piyasaya çıktı. Konsol, Android, iOS ve Windows platformlarını destekleyen oyun, 17 ile 24 Şubat tarihleri ortasında fiyatsız indirilebilecek.

49 TL’lik oyun Epic Games Store’da fiyatsız

Brothers: A Tale of Two Sons’u fiyatsız indirmek için Epic Games hesabınız olmalı. Şayet yoksa öncelikle bir tane hesap açın. Akabinde oyunun Epic Games Store’daki sayfasına gidin ve gerektiğinde hesabınızla giriş yapın. Sağ taraftaki Yükle butonuna dokunun ve akabinde ‘Şimdi Sipariş Ver’ düğmesine tıklayarak kitaplığınıza ekleyin.

Oyunu Epic Games kitaplığınızdan kaldırmadığınız surece istediğiniz vakit yükleyebilirsiniz. Kampanya müddeti dolduktan sonra kitaplığınızdan silinmeyecek. Brothers: A Tale of Two Sons’un özelliklerini kısaca listelemek gerekirse:

Hayata tutunan bir adam. Hasta babalarını güzelleştirme bahtı arayan iki çocuğun elinde tek seçenek vardır. Hayatta kalabilmek için sırtlarını birbirlerine yaslayarak “Yaşam Suyu”nu bulabilmek üzere bir seyahate çıkmak zorundadırlar. Biri zayıfken oburu güçlü, biri korkmuşken başkası gözü pek olmalı…

Sistem İhtiyaçları Asgarî Önerilen
İşletim sistemi Windows XP SP3 Windows 10/7/8/8.1/Vista (64 bit)
İşlemci 2,4 GHz Çift Çekirdekli İşlemci 2,4 GHz Çift Çekirdekli İşlemci
Bellek 2 GB RAM 2 GB RAM
Ekran kartı NVIDIA GeForce 8600 / ATI Radeon HD 2600 NVIDIA GeForce 8600 / ATI Radeon HD 2600
Depolama 2 GB 2 GB
DirectX Sürüm 9.0 Sürüm 9.0

İlginizi Çekebilir

Artık Nintendo Switch düşünsün: iPhone’lar oyun konsoluna mı dönüşüyor?

2007’den bu yana hayatımızda olan iPhone serileri, teknik özellikleri ele alındığında daima üst sıralarda yer aldı. Taşınabilir dalın en güçlü ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: