Anasayfa / Girişimcilik / Epic Games’in bu haftaki fiyatsız oyunları yayınlandı!

Epic Games’in bu haftaki fiyatsız oyunları yayınlandı!

Epic Games Store’da bu hafta kıymeti … TL olan Godfall Challenger Edition ile bir arada … TL kıymetindeki Prison Architect oyunları fiyatsız oldu. Periyodik olarak Perşembe günleri Türkiye saati ile 19:00’da 7 gün sürecek olan kampanyasını açıklayan Epic Games, bugünkü parasız oyun duyurusu ile kullanıcıları toplamda … Türk Lirası ödemekten kurtardı.

Epic Games fiyatsız oyun nasıl indirilir?

Şirketin web sayfasından Epic Games Launcher indirerek ücretsiz oyun kütüphanesine erişim sağlayabilirsiniz. Hem Windows hem de macOS işletim sistemlerini destekleyen uygulama, birebir vakitte Epic’teki fiyatlı oyunların da kapısını size açıyor.

1- Godfall Challenger Edition

Epic Games Store’da yayınlanan fiyatsız oyunlardan birincisi olan Godfall Challenger Edition, eşli ve tek oyunculu modları destekliyor. Üç oyun sonu modu olan Lightbringer, Dreamstones ve Ascended Tower of Trials’ta kıyasıya uğraş ederken; son düzey Valor zırhının kilidini anında açabilir, çokça maharet puanı kazanabilir ve çeşitli ölümcül silahları kuşanabilirsiniz.

Godfall Challenger Edition oyununu fiyatsız indirmek için öncelikle Epic Games Launcher kurmanız gerekiyor. Oyunun web sayfasındaki Yükle butonuna bastığınızda Epic sizi gerekli yerlere yönlendirecektir. Basamakları takip ederek kitaplığınıza ekleyebilir, sonrasında da internet suratınıza bağlı değişen mühlet içerisinde yükleyebilirsiniz.

Sistem İhtiyaçları En az Önerilen
İşletim sistemi Windows 10 Windows 10
İşlemci Intel Core i5-6600 | AMD Ryzen 5 1600 Intel Core i7-8700 | AMD Ryzen 5 3600
Bellek 12 GB RAM 16 GB RAM
Depolama 50 GB (SSD önerilir) 50 GB (SSD önerilir)
DirectX DirectX 11 DirectX 12
Ekran kartı Nvidia GeForce GTX 1060, 6 GB | AMD Radeon RX 580, 8 GB Nvidia GeForce GTX 1080 Ti, 11 GB | AMD Radeon RX 5700 XT, 8 GB

2- Prison Architect

Cezaevi tasarlayıp mahkumlarla başa çıkmaya çalışacağınız bu güçlü strateji oyununda, hapishanenin müdürü siz oluyorsunuz. Otoritenizi kurmaya çalışırken bir yandan mahkumları fazla kısıtlamamanız gerekiyor. Öte yandan su baskını, yangın, hengame yahut geniş çaplı bir isyana karşı da hazırlıklı olmalısınız.

Hibe müracaatlarıyla hükümet takviyesinden yararlanıp aldığınız fonları hastalıkla uğraş, çete faaliyetlerini tedbire, dava takibi üzere farklı alanlarda kullanabilirsiniz. Ayrıyeten silahlı gardiyanlar, psikologlar, hekimler ve avukatların da bir ortada olduğu cezaevinin nizamını etik kurallarına uygun hale getirerek güvenilirliğini artırabilirsiniz.

Hem Windows hem de macOS işletim sistemini destekleyen Prison Architect oyununu Epic Games Store üzerinden fiyatsız yükleyebilirsiniz.

Sistem İhtiyaçları Asgarî Önerilen
İşletim sistemi Windows 7
macOS 10.11 El Capitan
Windows 8
macOS 10.11 El Capitan
İşlemci Intel Core2 Duo 2.4Ghz yahut üstü / AMD 3 GHz yahut üstü Intel Core2 Duo 2.4Ghz yahut üstü / AMD 3 GHz yahut üstü
Bellek 6 GB RAM 6 GB RAM
Depolama 400 MB 400 MB
Ekran kartı Nvidia 8600 / Radeon eş kıymeti Nvidia 8600 / Radeon eş bedeli

Epic Games Store’un bugünkü fiyatsız oyun kampanyası 16 Aralık’ta saat 19:00′da sona eriyor. O tarihe kadar kitaplığınıza bir kez eklerseniz oyunlar ömür uzunluğu sizde kalıyor. Lakin saat 19:00’dan sonra kampanya kapanacağı için, bu oyunlara sahip olmak istiyorsanız fiyat ödemeniz gerekecek.


İlginizi Çekebilir

Artık Nintendo Switch düşünsün: iPhone’lar oyun konsoluna mı dönüşüyor?

2007’den bu yana hayatımızda olan iPhone serileri, teknik özellikleri ele alındığında daima üst sıralarda yer aldı. Taşınabilir dalın en güçlü ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: