Anasayfa / Girişimcilik / Epic Games, iki oyunu kısa müddetliğine fiyatsız yaptı

Epic Games, iki oyunu kısa müddetliğine fiyatsız yaptı

Epic Games Store haftalık fiyatsız oyun kampanyasına devam ediyor. Geçen hafta Perşembe günü 190 TL pahasındaki Cris Tales oyununu 3 Mart’a kadar parasız yapan Epic Games, bu kampanyanın müddetinin dolmasının akabinde iki oyun ve bir eklentiyi 10 Mart’a kadar fiyatsız hale getirdi.

Bu haftaki fiyatsız oyunlardan ikisi, Atari tarafından yayınlanan aksiyon temalı Black Widow: Recharged ve Centipede: Recharged. Bunun yanı sıra da Dauntless oyununda kullanabileceğiniz 25 TL kıymetindeki Epic Slayer Kiti ücretsiz indirilebiliyor. Üç kampanyanın da 10 Mart Perşembe saat 19:00’da biteceğini hatırlatalım.

İki oyun Epic Games Store’da fiyatsız

Centipede: Recharged

AdamVision ve SneakyBox tarafından geliştirilip Atari tarafından yayınlanan Centipede: Recharged’in olağan kıymeti 17 TL.Bir sefer Epic Games kütüphanenize ekledikten sonra ömür uzunluğu sizde kalıyor. 10 Mart’tan sonra kitaplığınızdan silmediğiniz surece dilediğiniz vakit para ödemeden yükleyebiliyorsunuz.

Centipede: Recharged

Oyunun konusu: “Orijinal böcek patlatmalı arcade oyunu geri döndü! Centipede: Recharged çağdaş ekranlar için mükemmel imgeler, 16:9 oyun alanı ve ödüllü görüntü oyun müzikleri bestekarı Megan McDuffee’nin yepyeni oyun müzikleriyle çağdaş vakitlerin oyun tecrübesi için yine tasarlandı.”

Sistem İhtiyaçları En az Önerilen
İşletim sistemi Windows 7 Windows 7
İşlemci Çift çekirdekli işlemci Çift çekirdekli işlemci
Bellek 4GB RAM 4GB RAM
Depolama 400 MB 400 MB

Black Widow: Recharged

17 TL kıymetindeki Atari oyunu Black Widow: Recharged, bu haftaki fiyatsız Epic Games oyunları ortasında yer alıyor. Black Widow: Recharged’i Epic Games Store sayfasında bulunan Kitaplığa Ekle butonuna basarak para ödemeden yükleyebilirsiniz.

Black Widow: Recharged

Oyunun konusu: “Black Widow: Recharged, Cadılar Bayramı için tam vaktinde süper imgeler, güçlü yeni maharetler ve ödüllü görüntü oyun müzikleri bestekarı Megan McDuffee’nin yeni orjinal oyun müzikleriyle çağdaş vakitlerin oyun tecrübesi için yine tasarlandı.”

Sistem İhtiyaçları En az Önerilen
İşletim sistemi Windows 7 Windows 7
İşlemci Çift çekirdekli işlemci Çift çekirdekli işlemci
Bellek 4GB RAM 4GB RAM
Depolama 400 MB 400 MB

Epic Slayer Kiti

Phoenix Labs tarafından geliştirilen Dauntless oyununda kullanabileceğiniz Epic Slayer Kiti de haftanın ücretsizleri ortasında. Eklenti, Epic Games’te “Bu epik donanım paketiyle gökyüzüne çık. 3 günlük VIP kulübü ve ilerlemeni hızlandırmak için bir ölçü para ile her şeye hazır olacaksın!” tabirleriyle tanımlanıyor.

Sistem İhtiyaçları Asgarî Önerilen
İşletim sistemi Windows 7 DX11 Dayanaklı Windows 10
İşlemci Intel Core i5 Intel Core i7
Bellek 4GB RAM 8GB RAM
Ekran kartı NVIDIA 660Ti NVIDIA GTX 970
Depolama 15GB 15GB
DirectX DirectX11 DirectX11

İlginizi Çekebilir

Artık Nintendo Switch düşünsün: iPhone’lar oyun konsoluna mı dönüşüyor?

2007’den bu yana hayatımızda olan iPhone serileri, teknik özellikleri ele alındığında daima üst sıralarda yer aldı. Taşınabilir dalın en güçlü ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: