Anasayfa / Girişimcilik / Epic Games bu haftanın fiyatsız oyunlarını açıkladı!

Epic Games bu haftanın fiyatsız oyunlarını açıkladı!

Epic Games, oyun şöleni bu hafta da kaldığı yerden devam ediyor. Geçen hafta Total War: Warhammer ve City of Brass ile birlikte oyunculara büyük bir jest yapan Epic Games, bu haftayla birlikte toplamda 4 oyun birden vermiş oldu.

Bütün bunlarla birlikte kullanıcıların bu oyunları alması için gerekli tek koşul ise Epic Games Store üzerinden fiyatsız bir hesap açması. Oluşturacağınız hesabınızla hiçbir formda banka/kredi kartı bilgisi paylaşmadan yalnızca e-posta ve şifre üzere temel bilgileri sağlayarak oyunlarınızı alabileceksiniz.

Epic Games bu hafta hangi oyunları fiyatsız yaptı?

2022 itibariyle yüzü aşkın oyunu ücretsiz dağıtmış olan Epic Games durmadan devam ediyor. Daha fazla oyuncuyu ağına çekmeye yönelik yaptığı atılımlarla birlikte işinde de başarılı olan platform, bu hafta toplamda 55 TL kıymetindeki iki oyunu fiyatsız yaptı.

Fiyatsız olan üretimlerin isimleri ise şöyle: Rogue Legacy ve The Vanishing of Ethan Carter. Bu oyunları hesabınıza eklemeniz durumunda hem oyun kütüphaneniz genişlemiş olacak hem de deneyimleyebileceğiniz alternatif bir oyunu fiyat ödemeden oynama talihine sahip olacaksınız.

The Vanishing of Ethan Carter sistem ihtiyaçları ve fiyatı

2014 yılında yayınlanan oyun The Astronauts tarafından geliştirilmiş bir bağımsız yapımcı/macera oyunu olarak listeleniyor. Kıymetli bir not düşmemiz gerekiyor: Oyunun geliştiricisi oyuna ilişkin yeni bir sürüm sundu. Redux olarak belirtilen sürüm Unreal Engine 4 ile yapıldı ve güzelleştirilmiş versiyon olarak tabir ediliyor. 2015 yılında yapılan bu güncellemeyi Steam‘den satın alan müşteriler için dağıtıldığı söz ediliyor. Bu sürümün Epic Games’te olup olmadığını şimdi bilmiyoruz. Lakin yüksek ihtimalle mevcut olacak.

İşletim Sistemi: Windows 7/10 64-bit
İşlemci: Intel Core2 Duo yahut muadili AMD işlemci
Bellek: 6 GB RAM
Ekran Kartı: DirectX 11 uyumlu 1 GB VRAM’e sahip rastgele bir ekran kartı
Depolama: 9 GB boş disk alanı
Ses Kartı: DirectX 9 uyumlu ses kartı

Oyunun satış fiyatı ise 31 TL olarak listeleniyor. Bu haftayla birlikte büsbütün fiyatsız dağıtılacak olan The Vanishing of Ethan Carter 14 Nisan Perşembe gününe kadar fiyatsız olarak hesaplara eklenebilecek ve birebir formda süresiz bir biçimde oynanabilir kalacak.

Rogue Legacy sistem ihtiyaçları ve fiyatı

27 Haziran 2013 tarihinde Cellar Door Games tarafından yayınlanan üretim 14 bin oyuncu tarafından süzgeçten geçirildi. Yüzde 93 olumlu oy alan da aldı. Şimdiyse fiyatsız oyunlar içerisinde kendisine talih buldu.

İşletim Sistemi: Windows XP/Vista/7/8
İşlemci: @1.6GHz frekans suratında çalışan rastgele bir işlemci
Bellek: 1 GB RAM
Ekran Kartı: X1950 Pro yahut 7900 GT
Depolama: 400 MB boş disk alanı
Ek not: Sırf Windows 8 için masaüstü modunda kullanılabilir.

24 TL satış fiyatı bulunan Rogue Leagcy sistem ihtiyaçları ve fiyatıde bir hafta mühletle fiyatsız olarak temin edilebilecek. Tekrar öbür rakibinde olduğu üzere süresiz olarak oynanabilir durumda oyuncuların deneyimlemesini bekleyecek.

Siz fiyatsız oyunlar hakkında ne düşünüyorsunuz? Niyetlerinizi yorumlarda belirtebilir, Epic Games ile ilgili gelişmeler için SDN Forum Oyun alanımıza ışınlanabilirsiniz.


İlginizi Çekebilir

Artık Nintendo Switch düşünsün: iPhone’lar oyun konsoluna mı dönüşüyor?

2007’den bu yana hayatımızda olan iPhone serileri, teknik özellikleri ele alındığında daima üst sıralarda yer aldı. Taşınabilir dalın en güçlü ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: