Anasayfa / Girişimcilik / Epic Games, 89 TL’lik oyunu kısa mühletle fiyatsız yaptı!

Epic Games, 89 TL’lik oyunu kısa mühletle fiyatsız yaptı!

Epic Games Store, olağanda 89 TL’ye sattığı Mutant Year Zero: Road to Eden oyununu süreksiz bir müddetliğine fiyatsız yaptı. Sıra temelli dövüşü gerçek vakitli keşif, öykü, saklılık ve strateji ile birleştiren taktiksel macera oyunu olarak tanımlanan Mutant Year Zero: Road to Eden, tek oyunculu mod ile oynanabiliyor.

The Bearded Ladies tarafından geliştirilen ve Funcom tarafından yayınlanan rol yapma çeşidindeki strateji oyununda HITMAN ve PAYDAY’in eski dizayncılarını içeren bir grubun imzası yer alıyor. Birinci çıkışını 4 Aralık 2018 tarihinde gerçekleştiren Mutant Year Zero: Road to Eden, 22 Aralık 19:00’dan 23 Aralık 19:00’a kadarki 24 saatlik mühlet zarfında fiyatsız oldu.

Epic Games üzerinden fiyatsız oyun nasıl indirilir?

Mutant Year Zero: Road to Eden, XCOM’un sıra temelli savaşını, gerçek vakitli saklılıkla ve tabiat tarafından geri kazanılan insan sonrası bir dünyanın keşfi ve Mutant’larla buluşturan, taktiksel bir oyun. Deforme olmuş insansılar ve hayvanların oluşturduğu Mutantlar yok olmaya yüz tutan dünyada dolaşırken siz ve arkadaşlarınız hayatta kalma çabası veriyorsunuz.

İnsanların artık olmadığı kurgusal bir dünyada geçen Mutant Year Zero: Road to Eden oyununda terkedilmiş kentlerden, dağılan otoyollardan ve çok büyümüş kırsaldan oluşan bir dünyada seyahate çıkacaksınız. Çatışmalardan kaçınmak yahut düşmanları fark etmeden yakalamak için gölgeler ortasından gizlice sızmanız gerekiyor.

Mutant Year Zero: Road to Eden oyununa fiyatsız sahip olmak için Epic Games Store sayfasındaki ‘Yükle butonuna basın. 18 ve üzeri yaşta olduğunuzu onayladıktan sonra Epic Games Launcher aracılığıyla kitaplığınıza ekleyebilirsiniz. Bir kere ekledikten sonra oyun sizde kalacaktır.

Sistem ihtiyaçları En az Önerilen
İşletim sistemi Windows 7 64 Bit/ Windows 8 64 Bit/ Windows 10 64 Bit Windows 7 64 Bit/ Windows 8 64 Bit/ Windows 10 64 Bit
İşlemci Intel Core i5-760 / AMD Phenom II X4 965 Intel Core i5-760 / AMD Phenom II X4 965 ve üzeri
Ekran kartı NVIDIA GTX 580 / AMD Radeon HD 7870 NVIDIA GTX 580 / AMD Radeon HD 7870 ve üzeri
DirectX Sürüm 11 Sürüm 11
Depolama 8 GB kullanılabilir alan 8 GB kullanılabilir alan

İlginizi Çekebilir

Artık Nintendo Switch düşünsün: iPhone’lar oyun konsoluna mı dönüşüyor?

2007’den bu yana hayatımızda olan iPhone serileri, teknik özellikleri ele alındığında daima üst sıralarda yer aldı. Taşınabilir dalın en güçlü ...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.