Anasayfa / Girişimcilik / Epic Games, 89 TL’lik oyunu kısa müddetliğine fiyatsız yaptı

Epic Games, 89 TL’lik oyunu kısa müddetliğine fiyatsız yaptı

Epic Games Store, bedeli 89 TL olan Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration oyununu fiyatsız yaptı. Tomb Raider serisinin 2015 yılında piyasaya sürülen bu devamında, ana oyunun yanı sıra yepisyeni içeriğin olduğu Season Pass de yer alıyor.

Crystal Dynamics’in geliştirdiği ve Square Enix’in yayınladığı Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration birinci olarak 2015 yılında Xbox One ve Xbox 360 konsolları için çıktı. Windows ve PlayStation 4’e 2016’da adım atan oyun, oynanış bakımından 2013’te piyasaya sürülen ana Tomb Raider ile benzeri özellikleri taşıyor.

89 TL’lik Rise of the Tomb Raider oyunu Epic Games’te fiyatsız

Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration oyunu, Lara Croft’un “Ölümsüz Koschei” ve “Kayıp Kitezh Şehri” isimli iki Slav peri masalında geçen ölümsüzlüğün sırrını aramasını bahis alıyor. “Blood Ties” öyküsünde Croft Malikânesi’ni keşfedip akabinde “Lara’s Nightmare”da burayı zombi istilasına karşı müdafaanız gerekiyor.

Oyunda yeni çevrim içi Co-Op Endurance modunda bir arkadaşınızla birlikte oynayabilirsiniz. Bununla birlikte yeni “Extreme Survivor” zorluk düzeyini deneyimleyebilirsiniz. Ayrıyeten Rise of the Tomb Raider, Tomb Raider III’ten esinlenilmiş bir kıyafet ve silahın yanı sıra 5 klasik Lara görünümü de içeriyor.

Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration’a fiyatsız erişmek için Epic Games sayfasına uğrayın. Akabinde Yükle butonuna bastığınızda Epic Games hesabınızla sisteme giriş yapıyorsunuz. En sonunda ise ‘Sipariş Ver’ düğmesine tıklayarak oyunu kitaplığınıza ekleyebilirsiniz. Bir kez kitaplığa ekledikten sonra ömür uzunluğu sizde kalıyor.

Sistem ihtiyaçları En az Önerilen
İşletim sistemi Windows 7 64 bit Windows 10 64 bit
İşlemci Intel Core i3-2100 yahut AMD eş bedeli Intel Core i7-3770K
Bellek 6 GB RAM 8 GB RAM
Depolama 25 GB 25 GB
DirectX 11 11
Ekran kartı NVIDIA GTX 650 2 GB yahut AMD HD7770 2 GB NVIDIA GTX 980Ti 2560×1440 yahut NVIDIA GTX 970 1920×1080
Desteklenen lisan İngilizce, Fransızca, İtalyanca, Almanca, İspanyolca (İspanya), Japonca, Kolaylaştırılmış Çince, Klasik Çince, Korece, Lehçe, Brezilya Portekizcesi, Rusça

İlginizi Çekebilir

Artık Nintendo Switch düşünsün: iPhone’lar oyun konsoluna mı dönüşüyor?

2007’den bu yana hayatımızda olan iPhone serileri, teknik özellikleri ele alındığında daima üst sıralarda yer aldı. Taşınabilir dalın en güçlü ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: