Anasayfa / Girişimcilik / Epic Games, 77 TL’lik oyunu kısa mühletle fiyatsız yaptı

Epic Games, 77 TL’lik oyunu kısa mühletle fiyatsız yaptı

Epic Games Store her hafta bir fiyatsız oyun veriyor. Geçen ay, 2022’ye özel 15 gün boyunca 15 tane armağan oyun dağıtan şirket bu kampanyasını 31 Aralık’ta sonlandırmıştı. Haftalık parasız oyun serüvenine sürat kesmeden devam eden Epic Games, bugün 77 TL kıymetindeki Daemon X Machina oyununu fiyatsız yaptı.

Marvelous Inc. tarafından geliştirilen ve XSEED Games tarafından yayınlanan Daemon X Machina, 2019’da Nintendo Switch platformunda çıktı. 2020 yılında ise Windows işletim sistemi için piyasaya sürülen üçüncü şahıs nişancı aksiyon oyunu, 27 Ocak – 3 Şubat 2022 ortasında Epic Games Store üzerinden fiyatsız indirilebiliyor.

77 TL’lik oyun Epic Games Store’da fiyatsız

Daemon X Machina oyununa fiyatsız sahip olmak için öncelikle bir Epic Games hesabı edinmelisiniz. Şayet yoksa bir tane hesap oluşturun. Hesabınız varsa oyunun Epic Games Store’daki sayfasına gidin ve Yükle butonuna dokunun. Akabinde ‘Şimdi Sipariş Ver’ düğmesine tıklayarak kitaplığınıza ekleyin.

Daemon X Machina’yı bir sefer kitaplığınıza ekledikten sonra ömür uzunluğu sizde kalacak. Kampanya mühleti dolduktan sonra bile kitaplığınızdan silmediğiniz surece fiyatsız yükleyebileceksiniz. Oyunun özelliklerinden kısaca bahsetmek gerekirse:

  • Savaş alanı boyunca uç ve yozlaşmış makinelere ve dev Colossal Immortal’lara karşı verilen şiddetli, tehlikeli mech savaşlarına katıl.
  • İstediğin özelliklere uyan çeşitli silahlarla ve modüllerle Arsenal mech’ini büsbütün özelleştir.
  • Çeşitli kozmetik seçenekleri ile oyuncu avatarını özelleştir. Bıçak altına yat ve insan görünümünden feragat ederek yeni yetenekler öğrenmek için geniş vücut modifikasyonları uygula.
  • 1 vs. 1 ya da 2 vs. 2 Versus Mod’larda öbür oyuncularla dövüş ve en yeterli paralı asker olmak için liderlik tablosunda yüksel.
Sistem ihtiyaçları En az Önerilen
İşletim sistemi Windows 8.1/10 Windows 8.1/10
İşlemci Intel i5-3470 / AMD FX-8300 Intel i7-6700 / AMD Ryzen 5 2600
Bellek 6 GB RAM 8 GB RAM
Ekran kartı NVIDIA GeForce GTX 660 / Radeon HD7870 NVIDIA GeForce GTX 1060 / Radeon RX580
DirectX Sürüm 11 Sürüm 11
Depolama En az 13 GB En az 13 GB

İlginizi Çekebilir

Artık Nintendo Switch düşünsün: iPhone’lar oyun konsoluna mı dönüşüyor?

2007’den bu yana hayatımızda olan iPhone serileri, teknik özellikleri ele alındığında daima üst sıralarda yer aldı. Taşınabilir dalın en güçlü ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: