Anasayfa / Girişimcilik / Epic Games 370 TL’lik iki oyunu parasız yaptı!

Epic Games 370 TL’lik iki oyunu parasız yaptı!

Steam ile kıyasıya bir rekabetin içine giren Epic Games, kullanıcılara her hafta fiyatsız oyunlar armağan etmeye devam ediyor. Daha fazla kullanıcıyı kendine çekmek için bunu yapan şirket, bu hafta ise 370 TL’lik iki oyun veriyor.

Geçtiğimiz yıllarda fiyatsız oyun kampanyasıyla süratli bir ivmelenme kazanan Epic Games, platformunun yanı sıra Fortnite isimli fiyatsız oyunuyla da oyuncu kitlesini ağına çekti. Pekala bu haftanın şanslı iki oyunu hangileri? Gelin vakit kaybetmeden süratlice göz atalım.

Epic Games’in dağıttığı fiyatsız oyunlar hangileri?

Dağıtılan fiyatsız oyunlardan birincisi Total War: WARHAMMER iken ikincisiyse City of Brass olarak karşımıza çıkıyor. Total War serisi olarak bakıldığı vakit 2000’li yıllara gidiyor. Ama Warhammer oyunları o kadarda eski sayılmaz. 2016 yılında çıkış yapan birinci oyun Total War: WARHAMMER günümüzde pekte ucuz olmayan bir fiyat düzeyine sahip.

Total War: WARHAMMER

İkinci üretim City of Brass ise 2018 yılında Uppercut Games tarafından yayınlanmış bir oyundur. PC haricinde konsollarda da uzunluk göstermekte. Lakin Warhammer yalnızca PC tabanlı bir oyun olarak sunulmuştu.

Total War: WARHAMMER sistem ihtiyaçları

İşletim Sistemi: Windows 7 64 bit
İşlemci: Intel Core 2 Duo @3.00 GHz
Bellek: 3 GB RAM
Ekran Kartı: AMD Radeon HD 5770 1 GB / NVIDIA GTS 450 1 GB / Intel HD 4000 (azami 720p çözünürlük için gerekli bileşendir
DirectX 11
Depolama 35 GB boş disk alanı

City of Brass sistem ihtiyaçları

İşletim Sistemi: Windows 7 64 bit
İşlemci: Dual Core @ 2.4GHz
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: GeForce GTX 550 yahut muadili olacak bir ekran kartı
DirectX 11
Depolama 4 GB boş disk alanı

Total War: WARHAMMER fiyatı ne kadar?

Oyunun PC tarafındaki satış fiyatı 345 TL olarak belirlenmiş durumda. Epic Games üzerinden bir hafta içerisinde hesabınıza eklemeniz durumunda hiçbir ek fiyat ödemenize gerek kalmadan oyunu dilediğiniz halde oynamaya devam edebileceksiniz.

City of Brass fiyatı ne kadar?

Olağan kurallarda 32 TL fiyatlandırma yapılan City of Brass, 1 hafta müddetle büsbütün fiyatsız olarak hesaplara eklenebilecek. Hesaba eklenmesinin akabinde hiçbir mühlet hududu olmaksızın tam oyunu diledğiniz biçimde oynayabileceksiniz.

Bu hafta dağıtılan oyunları nasıl buldunuz? Görüşlerinizi yorumlarda belirtebilir ayrıyeten SDN Forum‘u ziyaret ederek aklınıza takılan sorular için mevzu açabilirsiniz.


İlginizi Çekebilir

Artık Nintendo Switch düşünsün: iPhone’lar oyun konsoluna mı dönüşüyor?

2007’den bu yana hayatımızda olan iPhone serileri, teknik özellikleri ele alındığında daima üst sıralarda yer aldı. Taşınabilir dalın en güçlü ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: