Anasayfa / Girişimcilik / Epic Games 124 TL bedelindeki oyunu fiyatsız veriyor!

Epic Games 124 TL bedelindeki oyunu fiyatsız veriyor!

2021’e veda ederken kullanıcılarına küçük bir sürpriz yapmak isteyen Epic Games, 15 gün 15 armağan oyun kampanyasına devam ediyor. Platform, her gün bir oyunu fiyatsız yaparak kullanıcılarına çeşitli fırsatlar sunuyor. Kampanyaya 16 Aralık’ta başlayan şirket, Shenmue 3 ve Neon Abyss isimli iki oyunu fiyatsız yaptı.

Bugünün ücretsiz oyunu ise 124 Türk Lirası bedelindeki Remnant: From the Ashes oldu. Gunfire Games tarafından geliştirilen ve 2020 yılında piyasaya sürülen aksiyon ve macera çeşidindeki oyun, 19.12.2021’e kadar 24 saatliğine PC’ye parasız yüklenebiliyor. İşte ayrıntılar…

Epic Games, 124 TL bedelindeki Remnant: From the Ashes ‘ı fiyatsız yaptı

Remnant: From the Ashes, diğer bir boyuttan gelen kadim kötülüklerin olduğu bir dünyada geçiyor. Oyunda hayatta kalan son insanlardan biri olarak kendi başına yahut en fazla iki hayatta kalanla birlikte ölümcül düşman sürüleri karşılaşarak kaybolanları tekrar kazanmaya çalışacaksınız.

Bu aksiyon dolu oyuna hiçbir fiyat ödemeden sahip olmak için yapmanız gereken tek şey ise Epic Games Store’a girmek. Hesabınızla oturum açtıktan sonra anasayfada bulunan ikram oyun kısmından Remnant: From the Ashes’ı alabilir ve çabucak indirerek oynayabilirsiniz. Sonsuza kadar sizde kalan oyun bir defa aldıktan sonra sürekli kütüphanenizde olacak.

Remnant: From the Ashes sistem ihtiyaçları

Sistem ihtiyaçları En az Önerilen
İşletim sistemi Windows 7 64 bit Windows 10 64 bit
İşlemci Intel Core i3-7350K (4.20 GHz) yahut üstü Intel Core i5-4590 (3.70 GHz) yahut üstü
Bellek 8 GB RAM 8 GB RAM
DirectX 11 11
Ekran kartı AMD Radeon RX 470 Nvidia GeForce GTX 970

Pekala siz bu mevzu hakkında neler düşünüyorsunuz? Bugüne kadar Epic Games Store üzerinden aldığınız en âlâ oyun hangisiydi? Görüşlerinizi yorumlar kısmında bizimle paylaşabilirsiniz.


İlginizi Çekebilir

Artık Nintendo Switch düşünsün: iPhone’lar oyun konsoluna mı dönüşüyor?

2007’den bu yana hayatımızda olan iPhone serileri, teknik özellikleri ele alındığında daima üst sıralarda yer aldı. Taşınabilir dalın en güçlü ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: