Anasayfa / Girişimcilik / Epic Games, 109 TL’lik oyunu kısa müddetle fiyatsız yaptı

Epic Games, 109 TL’lik oyunu kısa müddetle fiyatsız yaptı

Epic Games Store haftalık fiyatsız oyun kampanyasına sürat kesmeden devam ediyor. Şirket geçen Perşembe 49 TL pahasındaki bir platform oyununu ücretsiz yapmıştı. Bu hafta ise asıl fiyatı 109 Türk Lirası olan aksiyon temalı rol yapma oyunu Windbound, Epic Games mağazasında kısa müddetliğine fiyatsız hale geldi.

5 Lives Studios tarafından geliştirilen ve Deep Silver tarafından yayınlanan Windbound, Ağustos 2020’de piyasaya çıktı. PlayStation, Xbox, Windows ve Nintendo Switch platformlarında kullanılabilen oyun, taşınabilir tarafta ise bulunmuyor. Windbound, Epic Games fiyatsız oyun kampanyası kapsamında 1 haftalığına parasız oldu.

109 TL’lik oyun Epic Games Store’da ücretsiz

Windbound oyununu fiyatsız indirmek için Epic Games hesabınız olmak zorunda. Şayet yoksa öncelikle bir hesap açmakla başlayın. Akabinde oyunun Epic Games Store’daki sayfasına gidin ve gerektiğinde Epic hesabınızla giriş yapın. Sonra sağ taraftaki Yükle butonuna dokunun ve ardından ‘Şimdi Sipariş Ver’ düğmesine tıklayarak kitaplığınıza ekleyin.

Oyunu bir kez kitaplığınıza ekledikten sonra ömür uzunluğu sizde kala. Kitaplığınızdan kaldırmadığınız surece istediğiniz vakit yükleyebilirsiniz. Epic Games Store’da fiyatsız olan Windbound özelliklerinden kısaca bahsetmek gerekirse:

  • Ferdî bir seyahate çık ve her biri bir gizemin ve beklenmedik keşiflerin anahtarına sahip olan cennetvari Yasak Adaların tarihini keşfet.
  • Her biri kendi farklı yırtıcı hayatına, görüntülere ve yüzleşeceğin zorluklara sahip adalarda ilerleyerek ufka gerçek yol al.
  • Teknen bu seyahatteki en değerli yoldaşın, hain suları aşıp bir adadan başkasına geçmek için dikkatli bir formda kendi özel yelkenli tekneni üret. Tekneni; fırtınalı rüzgarlara, dehşetli dalgalara ve ölümcül deniz canlılarına karşı koyacak halde tasarla.
Sistem İhtiyaçları Asgarî Önerilen
İşletim sistemi Windows 10/7/8/8.1/Vista (64 bit) Windows 10/7/8/8.1/Vista (64 bit)
İşlemci 2.4GHz Intel Core 2 Duo yahut muadili 2.66GHz Intel Core i72
Bellek 4GB RAM 6GB RAM
Ekran kartı Intel HD Graphics 4600, NVIDIA GeForce GTX 630, Radeon HD 5670 Intel HD Graphics 5200, NVIDIA GeForce GTX 750, Radeon HD 7800
Depolama 4GB 4GB
DirectX Sürüm II Sürüm II

İlginizi Çekebilir

Artık Nintendo Switch düşünsün: iPhone’lar oyun konsoluna mı dönüşüyor?

2007’den bu yana hayatımızda olan iPhone serileri, teknik özellikleri ele alındığında daima üst sıralarda yer aldı. Taşınabilir dalın en güçlü ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: