Anasayfa / Girişimcilik / En yeterli Minecraft seedleri

En yeterli Minecraft seedleri

Minecraft içerisinde farklı dünyalar keşfetmek için bazen hazır seedlerden yararlanırız. Bunlar çeşitli biomlardan alınmış çeşitli kodları içeriyor. Mesela girdiğiniz uzun bir sayı Minecraft içerisinde size değişik bir dünya açıyor. Bu seedler ortasından size uygun olanlarını seçerek dünyanızın nasıl bir nizamda oluşacağını kendiniz karar verebiliyorsunuz. Biz de bu içeriğimizde Minecraft içerisindeki en uygun seedleri bir ortaya getirdik.

Minecraft için en yeterli seedler

Archipelago

Epeyce kolay olan bu seed, başlamak için epey yeterli bir yer. Küçük adalar kümesini içerisinde barındıran bu harita, küçük bir yerleşim alanı kurmak için hoş bir tercih olacaktır. Yeni başladıysanız size oyunun temellerini öğrenmeniz açısından yeterli bir yer hazırlıyor.

Şöyle bir kısa not düşmemiz gerekiyor. Harita pek zorlayıcı ögeler içermiyor. Yani bol aksiyon arıyorsanız burası pek size nazaran değil. Bu gereksiniminizi gidermek için içeriğimizi okumaya devam edebilirsiniz.

Seed: 124014738

Bamboo and Lava

Bambu ve lav dolu bir haritada yaşamak istiyorsanız burası size nazaran. Zira aslında işin içerisine lav girdiğinde bile zati tehlikeli bir yer olduğunu anlıyorsunuz. Burası bambu ormanlarına epeyce benziyor. Buraya kadar her şey hoş ilerlese de işler pek o denli gitmiyor. Zira lav dolu bir gölün kenarında hayatta kalmaya çalışıyorsunuz.

Her haritanın gereksinim duyduğu aksiyona burada ulaşabilirsiniz. Süratli hareket etmezseniz lavın tüm haritayı mahvetmesine tanıklık ediyorsunuz. Üzerinizde biraz baskı oluşuyor. Bu da Minecraft içerisindeki en âlâ seedler ortasına girmeye hak kazandığı manasına geliyor.

Seed: -1013382714437321718

Coastal Village

Bu seed’imizde kumlu plajlar ve masmavi bir deniz etrafında hayatta kalmaya çalışıyoruz. Tropik bir iklime sahip haritadayız. Burada başladığınızda yiyeceklere, ağaçlara ve daha pek çok şeye basitçe ulaşabildiğinizi fark edeceksiniz. Ayrıyeten macera arayışındaysanız burada sayısız yol var. Bu noktada hangisini seçmek istediğiniz ise büsbütün size kalmış.

Seed: 3227028068011494221

Obsidian Farm

Minecraft oyuncuları Obsidiyen’in ne kadar bedelli bir taş olduğunu düzgün bilirler. Bu yüzden bu seed’in tek başına isminin bile yetmesi gerekiyor. Su dolu bir köyde yaşadığımız bu seed’de bir lav havuzu yer alıyor. Burası da Obsidiyen oluşturmak için kullanılıyor.

Seed: -8880302588844065321

Mesa and Cave Spiders

Bu seed epeyce tehlike ögesi oluşturuyor. Esasen daha isminde bile örümcek geçmesinden bunu anlayabilirsiniz. Burada bir mağaraya giriyorsunuz ve içerisindeki çok çeşitli canavarları öldürüyorsunuz. Bu noktada mağarayı temizlemeniz gerekiyor. Bunu deneyecek kadar kendinize güveniyorsanız bu haritanın size nazaran olduğunu söyleyebilirim.

Seed: -8427444967367737379

Sizler içeriğimizde yer verdiğimiz Minecraft içerisinde yer alan en yeterli seedler hakkında ne düşünüyorsunuz? Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı unutmayın!


İlginizi Çekebilir

Artık Nintendo Switch düşünsün: iPhone’lar oyun konsoluna mı dönüşüyor?

2007’den bu yana hayatımızda olan iPhone serileri, teknik özellikleri ele alındığında daima üst sıralarda yer aldı. Taşınabilir dalın en güçlü ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: