Anasayfa / Girişimcilik / Elden Ring için yeni oynanış görüntüsü yolda

Elden Ring için yeni oynanış görüntüsü yolda

FromSoftware’in geliştirdiği Elden Ring için yeni oynanış görüntüsü tarihi duyuruldu. Dark Souls serisi ile tanıdığımız geliştirici takım yeni oyunu ile cinsin hayranlarını heyecanlandırmayı başardı. Daha evvel yayınlanan oyun imgeleri FromSoftware hayranları için kafiydi. Dark Souls serisinin bilakis Elden Ring açık dünya ile birlikte gelecek. Her ne kadar açık dünya olsa da çok geniş alanların beklenmemesi gerektiği belirtildi.

Elden Ring yeni oynanış görüntüsü 4 Kasım’da geliyor

Oyunun yayıncısı olan Bandai Namco, 4 Kasım‘da Elden Ring’den yeni oynanış görüntüsü yayınlayacağını duyurdu. Şirket, oyunun 15 dakikalık oynanış görüntüsünü yayınlamayı planlıyor. Oyunun oynanış görüntüsü TSİ 17:00‘de yayınlanacak. Yayını YouTube ve Twitch üzerinden izleyebilirsiniz. Elden Ring olağanda Ocak 2022‘de piyasaya sürülecekti ama 25 Şubat 2022‘ye ertelendi. Oyunu oynamak için illa beklemenize gerek yok 12 Kasım’da bir beta testi gerçekleşecek test kayıtlarını bu kontaktan yapabilirsiniz.

Beta testine, kayıt olanlar ortasından seçilenler katılabilecek. Beta testleri 12-15 Kasım tarihleri ortasında her seferinde üçer saat olmak üzere beş farklı oturum halinde gerçekleşecek. Xbox’un lideri Phil Spencer geçen yıl Elden Ring‘i zati oynadığını söylemişti ve bunu şöyle tanımladı: “Yönetmen Hidetaka Miyazaki’nin ‘en savlı oyunu’.

Oyunun direktör koltuğunda Hidetaka Miyazaki otururken, öyküsüne George R. R. Martin dayanak oluyor. Oyunun dünyasını R. R. Martin‘in yarattığı belirtiliyor. Halihazırda öyküye de takviye olan Martin oyunun senaryo kısmına bir müdahale de bulunmadı. Miyazaki, oyunun isminde yer alan Ring sözünün yüzük değil yuvarlak manasına geldiğini belirtti.

Elden Ring PC, PS4, Xbox One, PS5 ve Xbox Series X|S için piyasaya sürülecek. PS4 oyuncuları için PS5 sürümüne fiyatsız yükseltme sunulacak. Xbox sürümleri için Akıllı Teslimat dayanağı sunulacak.


İlginizi Çekebilir

Artık Nintendo Switch düşünsün: iPhone’lar oyun konsoluna mı dönüşüyor?

2007’den bu yana hayatımızda olan iPhone serileri, teknik özellikleri ele alındığında daima üst sıralarda yer aldı. Taşınabilir dalın en güçlü ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: