Anasayfa / Girişimcilik / eFootball 2022 için makûs haber: Para iadeleri başladı!

eFootball 2022 için makûs haber: Para iadeleri başladı!

Oyun dünyasının sevilen futbol serilerinden PES, kısa mühlet evvel önemli bir kimlik değişimi yaşayarak yıllardır süregelen klasik anlayışından vazgeçtiğini duyurdu. Bu süreçte eFootball ismini alan imal, daha sonra fiyatsız hale getirilerek oyun içi satın alma konseptini benimsedi.

Bu noktada eylül ayında olarak çıkış yapan eFootball, tahminen de seri özelinde daha evvel hiç yaşanmamış yanlışlarla oyunseverlerin karşısına çıktı. İmale çığ üzere büyüyerek gelen yansıların akabinde Konami tarafından bir özür bildirisi yayınlandı ve kelam konusu kusurların ilerleyen devirlerde gelecek güncellemelerle çözüleceği açıklandı. Lakin kısa mühlet evvel yapılan yeni bir açıklamaya nazaran beklenen 1.0.0 güncellemesi de ertelendi, hatta para iadeleri bile başladı.

eFootball 2022 güncellemesi, 2022’ye ertelendi

Bilindiği üzere Konami, eFootball 2022’yi birinci etapta fiyatsız olarak piyasaya sürdü. Bu doğrultuda planlar, yeni güncellemelerle ziyadesiyle reaksiyon gören yanılgıların düzeltilmesinin yanı sıra premium paketi satın alan kullanıcılar için oyun içi modlarının gelmesiydi.

Lakin Konami için işler planlandığı üzere gitmedi. Geçtiğimiz haftalarda 0.9.1 üzere sürümünün ertelenmesiyle beklenen yeni güncellemeler için de adeta domino taşı tesiri oluştu. Bu noktada taşınabilir aygıtlar için takviye ve yeni oyun modları ile gelmesi beklenen 1.0.0 güncellemesi 2022’ye ertelendi. Buna ek olarak oyunun premium paketi satıştan kaldırıldı ve kelam konusu paketi daha evvel satın alanlar için para iadeleri başladı.

Konami ise mevzu ile ilgili bir açıklama yayınlayarak şu sözleri kullandı:

“Kullanıcılarımızın beklentilerini karşılayacak kalitede eseri teslim etmek için daha fazla vakte muhtaçlık olduğu sonucuna vardık ve güncellemenin çıkış tarihini ertelemeye karar verdik.”

Açıklamada 1.0.0 güncellemesinin tam çıkış tarihi ile ilgili net bir açıklamaya yer verilmedi. Lakin şu an için olası tarih 2022’nin ilkbahar ayları olarak görünüyor.

Bunun yanı sıra geçtiğimiz haftalarda ertelendiği duyurulan 0.9.1 güncellemesi oyunseverlerin beğenisine sunulacak. Bu güncelleme, bütün platformlarda oyun içi yanılgıları önemli ölçüde çözecek.

Pekala siz bu bahis hakkında ne düşünüyorsunuz? eFootball 2022, ileride yayınlanacak yeni güncellemelerle oyuncuların gözündeki makûs imajını bir nebze olsun değiştirebilir mi?


İlginizi Çekebilir

Artık Nintendo Switch düşünsün: iPhone’lar oyun konsoluna mı dönüşüyor?

2007’den bu yana hayatımızda olan iPhone serileri, teknik özellikleri ele alındığında daima üst sıralarda yer aldı. Taşınabilir dalın en güçlü ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: