Anasayfa / Girişimcilik / EA Play Live 2022 aktifliğini bekleyenleri üzecek gelişme

EA Play Live 2022 aktifliğini bekleyenleri üzecek gelişme

Battlefield, Need for Speed ve FIFA üzere oyunların geliştiricisi Electronic Arts (EA), Play Live 2022 aktifliği hakkında açıklama yaptı. Şirket, EA Play Live 2022 aktifliğinin iptal edildiğini duyurdu.

EA Play Live 2022 iptal edildi

Birinci olarak 2016 yılında karşımıza çıkan Play Live aktifliği, pandemi süreciyle birlikte daha fazla şahsa ulaşmayı başardı. Geçen yıl yapılan etkinlikde GRID, Apex Legends, Lost in Random, Battlefield ve Deadspace üzere oyunlar yer aldı.

IGN’ye açıklama yapan EA temsilcisi, “Oyuncularımızla ilişki kurma ve yenilikleri herkesle paylaşma imkanı tanıdığı için EA Play Live aktifliğini seviyoruz. Fakat, bu yıl gerçekleştirmek istediğimiz EA Play Live aktifliği, ne yazık ki iptal edildi. Tarih konusunda düşünce yaşadık. Bu yıl daha fazla proje ile ilgili duyuru yapacağız. Sizlerle hoş haberler paylaşmak için heyecanlanıyoruz.” tabirlerini kullandı.

İptal edilen EA Play Live 2022 aktifliği hakkında ne düşünüyorsunuz? Fikirlerinizi yorumlar kısmında ve SDN Forum‘da paylaşabilirsiniz.


İlginizi Çekebilir

Artık Nintendo Switch düşünsün: iPhone’lar oyun konsoluna mı dönüşüyor?

2007’den bu yana hayatımızda olan iPhone serileri, teknik özellikleri ele alındığında daima üst sıralarda yer aldı. Taşınabilir dalın en güçlü ...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.