Anasayfa / Girişimcilik / Dying Light 2’den fiyatsız yükseltme müjdesi!

Dying Light 2’den fiyatsız yükseltme müjdesi!

Son olarak geçtiğimiz günlerde tüm yan vazifelerin tamamlanması ve oyunun yüzde 100 bitirilmesi için tam 500 saat harcanması gerektiği açıklanan Dying Light 2 için bir hoş haber daha geldi. Oyunun imalcisi Techland Interactive, imali PS4 ve Xbox One için satın alan kullanıcıların, PS5 ve Xbox Series X|S yükseltmesi için rastgele bir fiyat ödemeleri gerekmeyeceğini duyurdu.

Dying Light 2, yeni nesile fiyatsız yükseltilecek

Dying Light’ın piyasaya sürülmesinden kısa bir mühlet sonra duyurulan ve geçtiğimiz süreçte 2 kere ertelenen devam oyunu için geri sayım sürüyor. 4 Şubat 2022 tarihinde PC, Xbox Series X|S, Xbox One, PS4 ve PS5 için resmi olarak satışa sunulacak olan oyun için hoş haberler gelmeye devam ediyor. Üretimci Techland, serinin yeni oyununu eski jenerasyonda satın alan kullanıcılara fiyatsız yükseltme kelamı verdi.

Gelen habere nazaran oyunu PlayStation 4 için satın alan oyuncular, rastgele bir ek fiyat ödemeden yeni nesile geçiş yapabilecekler. Birebir formda Xbox One oyuncuları da Microsoft’un ‘Smart Delivery’ denilen, eski kuşaktan yeni nesile geçiş imkanından faydalanabilecek.

Bununla birlikte oyunun çok oyunculu modu ve çoklu platform takviyesiyle ilgili de yeni bilgiler elimize ulaştı. Hatırlayacağınız üzere üretimci firma, oyunu hem yeni hem de eski nesilde satın alan konsol oyuncularının tamamının tek bir sunucuda birlikte oyun oynayabileceğini müjedelemişti.

Buna rağmen bu özellik, oyunun çıkışına yetişmiyor. PC tarafında ise değişen bir şey yok: Oyunun hem Steam hem de Epic Games Store versiyonunu alan oyuncular tıpkı sunucularda ve co-op takviyesiyle birlikte oyun oynayabilecekler. Oyunun çıkışından birkaç ay sonra ise tüm konsollar için çoklu platform dayanağı resmen eklenecek. Biz bu yazıyı kaleme aldığımız esnada tam 3 milyon oyuncu tarafından Steam’deki istek listesine alınan üretimin notları şimdiden merakla bekleniyor.

Pekala sizler Dying Light 2 ile ilgili neler düşünüyorsunuz? Sizce oyun bekleneni verebilecek mi? Görüşlerinizi bizlerle yorumlar kısmında paylaşmayı ihmal etmeyin.


İlginizi Çekebilir

Artık Nintendo Switch düşünsün: iPhone’lar oyun konsoluna mı dönüşüyor?

2007’den bu yana hayatımızda olan iPhone serileri, teknik özellikleri ele alındığında daima üst sıralarda yer aldı. Taşınabilir dalın en güçlü ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: