Anasayfa / Girişimcilik / Dying Light 2, çıkışı ile birçok sorunu çözecek!

Dying Light 2, çıkışı ile birçok sorunu çözecek!

Dying Light 2 için artık geri sayıma geçildi. 4 Şubat 2022 tarihinde oyun dünyasına merhaba diyecek olan üretim, yılın de en merak edilenleri ortasında yer alıyor. Güçlü bir geliştirme süreci nedeniyle daima ertelenen oyun, önincelemelerde pek de iç açıcı geri dönüşler almadı.

Oyunda çok sayıda yanılgı olduğunu belirten basın kuruluşları, birinci gün güncellemesi ile bu durumun ortadan kalkabileceğini aktarıyor. Gelen bilgilere nazaran üretimci stüdyo Techland de, sıkıntıların birçoklarına birinci günden tahlil bulmanın yollarını arıyor.

Dying Light 2 birinci gün güncellemesi çok sayıda sorunu çözecek

Geliştirme süreci boyunca sıkça ertelenen Dying Light 2, artık 4 Şubat tarihinde oyuncuların karşısına çıkacak. Uzun vakittir merak edilen ve sunduklarıyla da dikkat çeken üretim, kimi yayıncılara ve oyun içeriği üreten kurumlara inceleme için verildi. Birçok yanılgının gözlemlendiği üretim, kimi noktalardan hayal kırıklığı olarak nitelendirildi. Yer yer oyunun ilerleyişin engelleyen yanılgıların, Techland‘in gündeminde olduğu öğrenildi.

Açıklama gerçekleştiren stüdyo, binden fazla düzeltme gerçekleştirdiklerini belirtti. Birinci gün yayınlanacak olan güncelleme ile alakalı şirket şunları aktardı:

Son iki hafta içinde tüm platformlara binin üzerinde düzeltme ve güzelleştirme ekledik. Önümüzdeki birkaç gün içinde binlerce ince ayar içeren birinci yamanın konsollarda yayınlanmasını bekleyebilirsiniz ve elbette PC sürümünü gerçek vakitli olarak düzgünleştirme gayretlerimizi sürdürüyoruz.

Başlarda soru işaretlerine neden olan öninceleme performansı, akıllara Cyberpunk 2077‘yi getirdi. Oyuncuların da tekrardan bu türlü bir tecrübe yaşamak istemedikleri hali hazırda bilinen bir gerçek.

4 Şubat‘ta Xbox One, Series X|S, PS4, PS5 ve PC için çıkacak oyun, bilhassa birinci gün güncellemesi sonrası diğer bir düzeye çıkabilir. Ayrıyeten oyunu oynamadan evvel Nvidia ve AMD taraflarından gelebilecek özel güncellemeleri de kurmanız tavsiye edilir. Bakalım Dying Light 2, beklenen performansı oyun dünyasına sunabilecek mi? Bekleyip göreceğiz.

Pekala sizlerin Dying Light 2‘den beklentileriniz neler? Sizce oyun Cyberpunk 2077 üzere olur mu? Bahisle ilgili görüşlerinizi, beklentilerinizi ve teorilerinizi bizlere aktarmayı unutmayın.


İlginizi Çekebilir

Artık Nintendo Switch düşünsün: iPhone’lar oyun konsoluna mı dönüşüyor?

2007’den bu yana hayatımızda olan iPhone serileri, teknik özellikleri ele alındığında daima üst sıralarda yer aldı. Taşınabilir dalın en güçlü ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: