Anasayfa / Girişimcilik / Dying Light 2, birinci fiyatsız DLC paketi Authority Pack’i aldı!

Dying Light 2, birinci fiyatsız DLC paketi Authority Pack’i aldı!

Dying Light 2, lansman sonrasında Authority Pack isimli fiyatsız DLC ile oyuncuları sevindirdi. Bu noktada Techland birinci Dying Light DLC paketi olan Authority Pack içeriğini oyunculara verdi. DLC’de oyunun militarist Barış Muhafızlarının tarafını tutan oyuncular yeni bir zırh kadrosu ve yeni bir silahla kendi seçtikleri birliği temsil etme hakkına sahip oluyor.

Dying Light 2 bünyesinde gelen birinci fiyatsız DLC paketi Authority Pack, herkesin indirmesi için çıksa da oyuncuların içeriğin sırf üçte birine erişim sağlıyor. Bugün oyuncular, kargo pantolonları ve korkutucu bir ceket alabiliyor. Bu noktada, oyuncuların alabilecekleri büsbütün bu kadarla hudutlu kaldı.

Dying Light 2 Authority Pack, üç kesim halinde veriliyor

Authority Pack‘in öteki modülü iki gün içerisinde 16 Şubat‘ta piyasaya çıkıyor. O da, bir Intimidating eldiven seti, bir rüzgarlık ve deri müdafaalar içeriyor. Paketin son içeriği ise, iki elle tutulan bir Authority çekicinden oluşuyor. Bu Cuma yani 18 Şubat‘ta oyuncuların karşısına geliyor.

Dying Light 2‘ye gelecek ikinci DLC paketinin içeriği şimdi aşikâr olmasa da açıklandı. Ronin Pack isimli bu DLC piyasaya çıktığında oyunculara bir Samuray kıyafeti veriyor. Böylelikle Villedor‘un etrafında dolaşmalarına ve kılıçla zombileri ikiye ayırmasına imkan tanıyor.

Bu iki fiyatsız DLC, Dying Light 2‘nin lansman sonrası takviyesinin sadece başlangıcı üzere görünüyor. Techland, önümüzdeki beş yıl boyunca oyuna yeni içerik getirmeyi vadetti. Dying Light 2 için bir yol haritası, Mart‘ta gelen yeni birtakım çabaları, Nisan’da mutasyona uğramış virüslü olayları ve Haziran‘da birinci fiyatlı kıssa DLC’sini içeriyor.

Sizler Dying Light 2 bünyesine gelen birinci fiyatsız DLC Authority Pack‘inhakkında neler düşünüyorsunuz? Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı unutmayın!


İlginizi Çekebilir

Artık Nintendo Switch düşünsün: iPhone’lar oyun konsoluna mı dönüşüyor?

2007’den bu yana hayatımızda olan iPhone serileri, teknik özellikleri ele alındığında daima üst sıralarda yer aldı. Taşınabilir dalın en güçlü ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: