Anasayfa / Girişimcilik / Dr. Dre, GTA için tekrardan müzik yapacak!

Dr. Dre, GTA için tekrardan müzik yapacak!

Dr. Dre ve Rockstar, GTA için yine iş birliğine gidiyor. Uzun yıllardır birlikte çalışan ikili yeni proje için mikrofonların başına geçecekler. Hangi oyun için geleceği açıklanmayan müzikler ise, hayranları bir oldukça heyecanlandırdı. Çünkü tek bir müzik yapmayacak olan Dr. Dre‘nin grubunda Snoop Dog da yer alıyor.

Başarılı prodüktör ile yakın arkadaş olan Snoop Dog, kimi açıklamalarda da bulundu. Başlardaki en büyük soru işaretini gidermeyen yıldız isim, heyecanını gizleyemedi.

Pekala Dr. Dre hangi GTA için müzik yapacak?

Başlardaki en büyük soru işareti olan bu durum karşısında kesin bir cevap ortaya çıkmadı. Çünkü Rockstar resmi olarak 4 GTA oyununa tıpkı anda baş yoruyor. GTA Online için geliştirmeleri sürdüren şirket, GTA Trilogy için de gün saymaya başladı. Hal bu türlü olunca başarılı prodüktörün tam olarak ne için yahut kim için proje yürüttüğü aşikâr olmadı.

Öte yandan birtakım savlar, Dr. Dre ve Rockstar’ın mevcut oyunlar için değil, direkt GTA 6 için anlaştığı istikametinde. Hayranları heyecanlandıran bu gelişmenin gerçekleşme ihtimali ise epeyce az. Çünkü Rockstar, daha evvel de belirttiğimiz üzere 4 GTA üzerinde ağır mesai harcıyor ve kolay kolay yeni bir proje için planlama basamağına dahi geçebilmiş değil.

İhtimallerin en yükseği, GTA Online için ortaya atılanlar diyebiliriz. Daima ek paket getirerek oyunu canlı tutan Rockstar, büyük ihtimalle, yeniden geniş çaplı bir güncelleme üzerine çalışıyor. Hal bu türlü olunca da stüdyo, Dr. Dre ile mutabakat yoluna gidiyor.

Tabi bu tezler şimdi resmiyet kazanmadı. Hususla ilgili açıklamalarda bulunan Snoop Dog da ser verip sır vermedi. Başarılı müzikçi şunları aktardı:

Dr. Dre‘nin kusursuz müzik yaptığını biliyorum. Ve müziğinin bir kısmı çıkacak olan GTA oyunuyla temaslı. Bu yüzden, müziğinin görüntü oyunu aracılığıyla piyasaya sürülme biçiminin bu olacağını düşünüyorum.

Müziklerini GTA ile çıkaracak olan Dr. Dre, bakalım nasıl bir sürpriz ile oyuncuları karşılayacak? Bekleyip göreceğiz. Sizler de mevzuyla alakalı görüşlerinizi ve teorilerinizi bizlere rahatlıkla aktarabilirsiniz.


İlginizi Çekebilir

Artık Nintendo Switch düşünsün: iPhone’lar oyun konsoluna mı dönüşüyor?

2007’den bu yana hayatımızda olan iPhone serileri, teknik özellikleri ele alındığında daima üst sıralarda yer aldı. Taşınabilir dalın en güçlü ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: