Anasayfa / Girişimcilik / Cyberpunk 2077’i denemek isteyenlere müjdeli haber!

Cyberpunk 2077’i denemek isteyenlere müjdeli haber!

Cyberpunk 2077, 2020‘de sorunlu bir lansman periyodu geçirdi. Reklamlarla oyuncuların gözünde hayli büyüyen üretim, çıktığında bir hayal kırıklığı oldu. Geliştirici ve yayıncı CD Projekt RED‘in artık Cyberpunk 2077 için en büyük güncelleme sürümlerinden birisini alacağı beklentiler dahilinde yer aldı. Buna ek olarak silinen bir tweet’e nazaran, yeni güncelleme Xbox Series X ve S için beş saatlik Cyberpunk 2077 fiyatsız deneme müddetiyle gelecek üzere görünüyor.

15 Şubat için planlanan canlı aktiflik duyurusunun akabinde stüdyo, Xbox Series X|S ve PlayStation konsollarını hedeflemesi beklenen, Cyberpunk 2077 için yeni jenerasyon güncellemesi yaptı.

Cyberpunk 2077, beş saatlik fiyatsız deneme sunuyor

Paylaşılan tweet’te, “Şimdi mevcut Xbox Series X|S‘de 5 saatlik fiyatsız deneme ile yeni kuşak güncellemede Cyberpunk 2077 dünyasını keşfedin.” yazıyordu. Ekteki fotoğraf ayrıyeten Xbox Series X ve S konsolları için yakında çıkacak bir yamayı ve planlı fiyatsız denemeyi yansıttı. Bu da Microsoft ismine bir zamanlama yanılgısı olduğunu gösteriyor.

Cyberpunk 2077 için Microsoft Store sayfalarında birtakım ülkelerde ‘Xbox Game Pass Ultimate ile bulut oyunları’ biçiminde bir ibare gözüküyor. Bu çoklukla bir oyunun Microsoft’un abonelik hizmetine dahil edilmesini yansıtıyor. Yeniden de, sızdırılmış pazarlama görsellerinde yer almadığı için, bunun listelemedeki bir yanılgı olduğu iddia ediliyor.

Cyberpunk 2077, sekiz yıllık bekleyişin ve birden fazla gecikmenin akabinde Aralık 2020‘de konsollara ve PC‘ye geldi. Üretimin en argümanlı olduğu husus, çarpıcı sanal görünümler ve güçlü bir anlatı sunan açık dünya metropolü olmuştu.

Oyun lansman sırasında epeyce düşük performans gösterdi. Pek çok dertlerle doluydu. Oyuncular bu noktada üretimi iade etmeye başladı. Stüdyo bunların akabinde durum ile alakalı çok üzgün olduklarını belirtti. Şikayetleri gidermek için de tertipli olarak güncellemeler yayınladı.

Sizler Cyberpunk 2077 hakkında neler düşünüyorsunuz? Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı unutmayın!


İlginizi Çekebilir

Artık Nintendo Switch düşünsün: iPhone’lar oyun konsoluna mı dönüşüyor?

2007’den bu yana hayatımızda olan iPhone serileri, teknik özellikleri ele alındığında daima üst sıralarda yer aldı. Taşınabilir dalın en güçlü ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: