Anasayfa / Girişimcilik / Cyberpunk 2077 imalcisi, yaptığı açıklamayla hayranları çıldırttı!

Cyberpunk 2077 imalcisi, yaptığı açıklamayla hayranları çıldırttı!

Piyasaya çıktığından beri olumlu/olumsuz birçok taraftan lisandan düşmek bilmeyen Cyberpunk 2077 tartışmalarına bir yenisi eklendi. Oyunun baş yöneticilerinden bilgi macera dizayncısı olarak da bilinen Pawel Sasko, Cyberpunk 2077’de yanlışsız düzgün bir polis kovalamacası mekaniği olmaması tenkidine verdiği karşılıkla hayranları çok sinirlendirdi.

Sasko: “Bu sistem Sonic’te de yok!”

CD Projekt ve Cyberpunk 2077 cephesinde sular bir türlü durmak bilmiyor. Son olarak oyunun başrol oyuncusu Keanu Reeves‘in, imali bir dakika bile oynamadığını itiraf etmesi sonrasında gündem olan Cyberpunk 2077 için epeyce enteresan bir açıklama daha geldi. Oyunun baş yapımcılarından Pawel Sasko, oyundaki bir eksikliğe bulduğu mazeret ile oyuncuları çok kızdırdı.

Son olarak resmi Twitch hesabından geçtiğimiz günlerde bir canlı yayın yapan oyunun baş tasarımcılarından Pawel Sasko, sohbet penceresindne gelen tenkitlere cevap verdi.

Bildiğiniz üzere Cyberpunk 2077’de hakikat düzgün çalışan bir hatalı – polis kovalamacası mevcut değil. Şayet kent içinde rastgele bir biçimde cürüm işlemişseniz, polisler haritada rastgele bir noktada adeta mantar üzere biterek peşinize düşüyorlar. Bu hususla ilgili gelen tenkitlere epey enteresan bir karşılık veren Sasko, bu sistemin Sonic’te de olmadığını belirterek oyuncuları çok sinirlendirdi.

İşte CD Projekt RED üretimcisinin açıklaması:

“Sonic’te yahut Elden Ring üzere bir açık dünya oyununda da bu türlü bir sistem olduğunu sanmıyorum. Piyasadaki bütün açık dünya oyunlarında bu çeşit rastgele durumlar yaşanabiliyor.”

Pawel Sasko

Yaptığı enteresan açıklamayla oyunculardan ve sohbet penceresinden büyük reaksiyon çeken Sasko, bahisle ilgili daha fazla yorum yapmadı. Pekala sizler yapılan bu açıklamayla ilgili neler düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi bizlerle yorumlar kısmında paylaşmayı ihmal etmeyin.


İlginizi Çekebilir

Artık Nintendo Switch düşünsün: iPhone’lar oyun konsoluna mı dönüşüyor?

2007’den bu yana hayatımızda olan iPhone serileri, teknik özellikleri ele alındığında daima üst sıralarda yer aldı. Taşınabilir dalın en güçlü ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: