Anasayfa / Girişimcilik / CS:GO için 2022 Hizmet Madalyası tanıtıldı

CS:GO için 2022 Hizmet Madalyası tanıtıldı

Valve’nin 9 yıl evvel piyasaya sürdüğü ve tarihin en tanınan FPS oyunları ortasında doruğa yerleşen CS:GO (Counter-Strike: Küresel Offensive) için 2022 yılının Hizmet Madalyası tanıtıldı. Küresel General rütbesi 40. düzeye ulaşan oyuncuların, yeni yılın birinci saniyesinden itibaren erişebileceği bilgisi paylaşıldı.

CS: GO Hizmet Madalyası nedir ve nasıl alınır?

Counter-Strike: Küresel Offensive oyuncuları, oyun içerisinde yeteneklerine nazaran, Silver 1’den Global’e kadar belli rütbelere getirilir. Ancak daima değişken olan ve rakiplerinizle eşleşmenizi sağlayan bu sistemin haricinde bir de Exp ile kazanılan ve gerçeğe daha yakın rütbeler bulunuyor.

CS: GO 2022 Hizmet Madalyası

Oynadığınız oyun sayısı ve müddeti ve buradaki performansınız, sayesinde süratlice rütbe atlayabilirsiniz. Bu Exp, yani oyun içi tecrübe puanlarını kazanmak için rekabetçi eşleştirmelere girmenize de gerek yoktur. Oyun içerisindeki botlarla çaba ve özel oyun modları haricindeki her oynayış için geçerli olacaktır.

2015 yılından itibaren, rütbeleri bir bir atladıktan sonra 40. düzeye ulaşan oyunculara Hizmet Madalyası isminde, sırf o yılı ve performansını temsil eden bir ödül veriliyor. Bununla bir arada, 40. düzeye ulaşan rütbeniz sıfırlanıyor. Lakin kazandığınız madalyayı profilinizde, hatta isminizin çabucak yanında bile sergileyebiliyorsunuz.

40. düzeye ulaşarak CS: GO 2022 madalyası kazanan kullanıcıların rütbesi silindikten sonra, şayet tekrar birebir düzeye kadar gelebilirlerse, bu sefer Hizmet Madalyalarının içerisindeki renk kırmızı, yeşil ve mor üzere farklı renklere dönüyor. Bu sayede profilinize bakan biri kaç defa kazandığınızı anlayabiliyor.

Siz bu husus hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlarda bizlerle paylaşmayı unutmayın!


İlginizi Çekebilir

Artık Nintendo Switch düşünsün: iPhone’lar oyun konsoluna mı dönüşüyor?

2007’den bu yana hayatımızda olan iPhone serileri, teknik özellikleri ele alındığında daima üst sıralarda yer aldı. Taşınabilir dalın en güçlü ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: