Anasayfa / Girişimcilik / Crusader Kings 3 için gelecek DLC’den berbat haber geldi!

Crusader Kings 3 için gelecek DLC’den berbat haber geldi!

Crusader Kings 3 için gelmesi planlanan birinci büyük ek paketten can sıkan haber geldi. Paradox Interactive‘in oyun dünyasına sunduğu değerli markalardan biri olan seri, yeni üretimi ile hayranlarını sevindirmişti. Geçtiğimiz aylarda geniş çaplı bir DLC duyurusu yapan stüdyo, bekleyenleri üzecek üzere duruyor.

Kendi forum sayfasından bir açıklama gerçekleştiren Paradox Interactive, Royal Court ek paketinin şimdi hazır olmadığını duyurdu. Yeni çıkış tarihi paylaşılmayan güncelleme, 2022‘den evvel piyasaya çıkmayacak.

2022’ye kadar Crusader Kings 3 DLC’si gelmeyecek

Hususla alakalı yayımlanan açıklamada hayranlarına teşekkür eden stüdyo, hayranlardan biraz daha sabretmelerini rica etti. Şimdi hazırlıkların tamamlanmadığının altı çizilirken, duyuruda şunlara yer verildi:

Royal Court, sırf Crusader Kings 3 için birinci genişleme değil, birebir vakitte kültürel evrim ve lisan dahil olmak üzere Crusader Kings serisinde büsbütün yeni olan bir dizi yükseltmedir. Bu da çok yeni bir çığır açıyor ve bu nedenle her fırsatta deney yapıyoruz. Bunu göz önünde bulundurarak, şu anda Royal Court‘un, bilhassa istikrarıyla ilgili ilerlemesinden büsbütün şad değiliz.

Sahiden gidermemiz gereken bir dizi kusur var ve bunların beklediğiniz standartlara uygun olduğundan emin olmak için daha fazla vakit harcıyoruz. Gecikmelerin neden olduğu hayal kırıklığını da anlıyoruz, fakat her vakit mümkün olduğunca açık kelamlı olduğumuzdan ve haberleri direkt bizden duyduğunuzdan emin olmak istiyoruz.

Yakın vakitte yeni bir duyuru daha yapacaklarının altını çizen Paradox Interactive, 2022‘den evvel ek paketin hazır olmasının mümkün olmayacağını duyurdu. Stüdyo, mümkün olan en kısa mühlet içerisinde önümüzdeki sene Royal Court‘u piyasaya sürecek.

Genel olarak hayranlar tarafından olumlu bir geri dönüş alan duyuru ile bahis şimdilik kapanmışa benziyor. Oyuncular bilhassa dürüst oldukları için stüdyoya teşekkür ettiler. Bununla birlikte oyun dünyasındaki artan optimizasyon sıkıntılarını yaşamak istemeyen hayranlar, sabır göstermek konusunda daha anlayışlı olabiliyorlar.

Pekala sizler Crusader Kings 3 oynuyor musunuz? Sizce oyuna gelecek yeni ek paket, ne üzere eksikliklerin önüne geçecek? Görüşlerinizi bizlere aktarmayı unutmayın.


İlginizi Çekebilir

Artık Nintendo Switch düşünsün: iPhone’lar oyun konsoluna mı dönüşüyor?

2007’den bu yana hayatımızda olan iPhone serileri, teknik özellikleri ele alındığında daima üst sıralarda yer aldı. Taşınabilir dalın en güçlü ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: