Anasayfa / Girişimcilik / Company of Heroes 3, bir hafta boyunca fiyatsız oynanabilecek!

Company of Heroes 3, bir hafta boyunca fiyatsız oynanabilecek!

Company of Heroes serisi, 2. Dünya Savaşı’nı en âlâ yansıtan gerçek vakitli strateji oyunlarından biri olarak biliniyor. Serinin son halkası olan Company of Heroes 3, 2022 yılında oyuncularla buluşacak. Relic Entertainment tarafından geliştirilen imal, bugünden itibaren tam bir hafta boyunca fiyatsız olarak denenebilecek.

Company of Heroes 3, Açık Alfa sürecinde

Serinin ve son oyunun imalcisi Relic, resmi toplumsal medya hesabı aracılığıyla yaptığı açıklamayla oyuncuların Wehrmacht ve Amerika Birleşik Devletleri tarafından birini seçerek, Türkiye saati ile 7 Aralık – 07.00’a kadar fiyatsız bir biçimde deneyimleyebileceklerini açıkladı.

2013 yılında piyasaya çıkan Company of Heroes 2 ile derin bir suskunluğa gömülen seri, böylelikle Alfa testiyle tekrar sevenlerinin karşısına çıkıyor. Oyunun tek kişilik öykü modu Alfa testinde yer almayacak. Buna rağmen oyuncular, rastgele bir kısıtlama olmaksızın çevrim içi kapışmalara girebilecekler.

Oyunun Alfa testinde yer alan haritalar:

  • Pachino Farmlands (2v2)
  • Torrente (2v2)
  • Aere Perennius (2v2)
  • Twin Beaches (1v1)

Oyunun Alfa sürümü; taraflardan birinin öteki tarafı yok edene kadar devam eden Annihilation ve mühlet dolduğunda daha çok puanı elde edenin galip ilan edildiği Victory Points isminde iki farklı mod içeriyor. Bununla birlikte oyunun tam sürümünde yapay zekaya karşı oynanabilecen çeşitli modlar da yer alacak.

Relic Entertainment ve SEGA iş birliği ile 2022 yılında piyasaya sürülecek olan üretimin şimdi erken geliştirme kademesinde olduğunu unutmamak gerek.

Bu manada üretimci Relic, Alfa testi müddetinde önemli kusurlarla ve çökme meseleleriyle karşılaşabileceğinizi belirtiyor. Şayet siz de 1 hafta mühletince Company of Heroes 3 tecrübesi yaşamak isterseniz, buraya tıklayarak oyunun resmi web sitesine kayıt olup giriş yaparak üretimi bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Pekala sizler Company of Heroes 3 hakkında neler düşünüyorsunuz? Oyunu denemeyi planlıyor musunuz? Görüşlerinizi bizlerle yorumlar kısmında paylaşmayı ihmal etmeyin.


İlginizi Çekebilir

Artık Nintendo Switch düşünsün: iPhone’lar oyun konsoluna mı dönüşüyor?

2007’den bu yana hayatımızda olan iPhone serileri, teknik özellikleri ele alındığında daima üst sıralarda yer aldı. Taşınabilir dalın en güçlü ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: