Anasayfa / Girişimcilik / Capcom, Street Fighter 6 için birinci ipucunu verdi!

Capcom, Street Fighter 6 için birinci ipucunu verdi!

Birinci olarak 2016 yılında PS4, Arcade aygıtlar ve Microsoft Windows için piyasaya sürülen Street Fighter V, ortadan geçen 5 yılın ve geçirilen 5 dönemin akabinde son devirlerini yaşıyor olabilir. Capcom cephesi birinci kere Street Fighter 6 ile ilgili konuştu ve üretime dair birinci ipucunu da paylaşmış oldu.

Street Fighter 6 çok yakında duyurulabilir

Street Fighter V, 2016 yılında birinci piyasaya sürüldüğünde ana takımında yalnızca 16 dövüşçü yer alıyordu. 5 gelen Arcade Edition ve Champion Edition üzere sürümlerle ve devam eden dönemlerle karakter sayısını artırdı. Her yeni dönemde 6 karakterle oyuncuların karşısına çıkan imal, Dönem 5’in bitişiyle toplamda 46 dövüşçü sayısına ulaştı.

Son olarak oyuna bugün prestijiyle gelen Kış güncellemesi sonrasında, 5. dönemin son karakteri Luke da oyuncularla buluştu. Luke’un oynanış görüntüsünü resmi YouTube hesabı aracılığıyla yayınlayan Capcom cephesi, bu karakterin oyuna getirilecek olan son karakter olduğunu ve oyuncuların artık yeni bir dövüşçüyle karşılaşmayacağını belirtti.

Gelelim Street Fighter 6 için uzun müddettir bekleyenleri heyecanlandıracak habere… Capcom, resmi blogu aracılığıyla güncellemeye dair bir bilgilendirme paylaştı ve Luke’un yeni Street Fighter projesi için değerli bir rol alacağını belirtti. Bu da çok yakın vakitte Street Fighter 6 duyurusunun gelebileceğine işaret ediyor.

İşte Captom tarafından yapılan açıklama:

“Selamlar, dövüşçüler! Geçtiğimiz yaz ay periyodunun akabinde geçen bir senede Street Fighter V topluluğu ile bağlantı halinde kaldık. O vakitten beri, yakında çıkacak Street Fighter V içeriğinin öncesinde dört dijital aktifliğe konut sahipliği yaptık. SFV Sonbahar Güncellemesi, oyunun son karakteri Luke’a derin bir bakış atabileceğiniz, SFV’ye odaklanan beşinci ve son dijital etkinliğimizi işaret ediyor.

Luke, bir sonraki Street Fighter projesinin kıymetli bir modülü olacak, bu yüzden onunla oynarken heyecanlanacağınızı umuyoruz. Şimdi bu proje hakkında konuşmaya tam olarak hazır olmasak da, SFV’deki Luke, Brawlhalla ile olan işbirliğimiz ve Capcom Cup VIII hakkında çok fazla şey paylaşacağız!”

Capcom

Pekala sizler yayınlanan görüntü ve Street Fighter 6 hakkında neler düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi bizlerle paylaşmayı ihmal etmeyin.


İlginizi Çekebilir

Artık Nintendo Switch düşünsün: iPhone’lar oyun konsoluna mı dönüşüyor?

2007’den bu yana hayatımızda olan iPhone serileri, teknik özellikleri ele alındığında daima üst sıralarda yer aldı. Taşınabilir dalın en güçlü ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: