Anasayfa / Girişimcilik / Call of Duty: Vanguard’a 2 ikonik karakter daha geliyor!

Call of Duty: Vanguard’a 2 ikonik karakter daha geliyor!

Activision‘ın yayınlama hakkına sahip olduğu Call of Duty: Vanguard, piyasaya çıktı. Oyuncularla buluşan imal, serinin de 27. oyunu olarak dikkat çekiyor. Tekrardan 2. Dünya Savaşı‘na döndüğümüz Vanguard‘a sürpriz 2 yeni karakter daha ekleneceği sav ediliyor.

Twitter üzerinden yapılan sızıntıya nazaran ABD tarihinin kıymetli 2 kurgusal karakteri oyuna dahil olacak. Şimdi nasıl bir gelişme ile oyuna gelecekleri bilinmeyen isimler, daha büyük bir şeyin habercisi olabilir.

Call of Duty: Vanguard için efsane 2 karakter geliyor

Yapılan sızıntılar sonucuyla ortaya çıkan iki karakterin, Kaptan Amerika ve Indiana Jones olduğu öğrenildi. Karakterlere ilişkin afişler paylaşılırken, değişik de bir argüman ortaya atıldı. Fotoğrafların kod isimleri üzerinden yapılan kestirim nazaran oyuna büyük bir aktiflik geliyor olabilir.

Kaptan Amerika’nın yer aldığı fotoğraf, S4_AH_SET_CAPTAINAMERICA koduyla listelenmiş. Alt metinlerde S4, Call of Duty: Vanguard‘ın karşılığı olurken, AH içinse “American Heroes” (Amerikan Kahramanları) kestirimi gerçekleştirilmiş. Şimdi kesinleşmeyen savlar başlarda da birçok soru işaretini beraberinde getirdi. Çünkü Kaptan Amerika ve Indiana Jones karakterleri, öbür firmalarda lisanslı. Activision bu durumu nasıl çözecek merak konusu diyebilir.

2. Dünya Savaşı sırasında ABD için değerli propaganda kaynağı olan bu iki karakter, oyuna yalnızca poster ve kart olarak da eklenebilir. Daha evvelden belirttiğimiz üzere lisans sorunları merakla beklenen eklemelere müsaade vermeyecek üzere duruyor. Ayrıyeten aktifliğin de çok oyunculu mod için planlandığı gelen haberler ortasında.

Bunların dışında rastgele bir ayrıntının paylaşılmadığı sızıntıya, Activision cephesinden bir karşılık gelmedi. Lakin sızıntının potansiyeli nedeniyle birtakım hayranların hayli heyecanlandığı gözlemlendi. 2021’in en çok satan oyunları ortasında yer alması beklenen Call of Duty: Vanguard, oyuncuların da beğenilerini kazanmayı başardı. Alternatif öyküsü ile farklı bir tecrübe sunan imal, bilhassa EA cephesinden çıkacak Battlefield 2042 ile sert bir rekabete girecek üzere duruyor.

Pekala sizler Call of Duty: Vanguard için planlanan eklentileri nasıl buldunuz? Sizce Activision Kaptan Amerika ve Indiana Jones’u nasıl oyuna ekleyecek? Görüşlerinizi bizlere aktarmayı unutmayın.


İlginizi Çekebilir

Artık Nintendo Switch düşünsün: iPhone’lar oyun konsoluna mı dönüşüyor?

2007’den bu yana hayatımızda olan iPhone serileri, teknik özellikleri ele alındığında daima üst sıralarda yer aldı. Taşınabilir dalın en güçlü ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: