Anasayfa / Girişimcilik / Call of Duty Mobile’ın 2. Dönem tarihi muhakkak oldu!

Call of Duty Mobile’ın 2. Dönem tarihi muhakkak oldu!

Call of Duty Mobile oyununun Ay Yeni Yılı temalı 1. Dönem: Soygun içeriği yakında sona eriyor. Yeniden de geliştirici şimdiden klasik Çağdaş Warfare 3 haritasının gece varyantını ve taşınabilir oyunun 2022’nin ikinci dönemi için yeni bir silahı oyuncuların karşısına çıkarıyor.

Call of Duty Mobile‘ın 1. Dönem‘u 17 gün içerisinde bitiyor. Oyunun evvelki başlangıç tarihlerini göz önünde bulundurursak, Dönem 2‘nin 23 Şubat‘ta geleceği düşünülüyor. Tekrar de, yayın müddetlerinin değişkenlik gösterme ihtimali var.

Call of Duty Mobile, Hardhat haritasını ekliyor

Call of Duty Mobile, geçmiş oyunlardan çok oyunculu haritalar eklemeye devam ediyor. Böylelikle dönemlik içeriklerle bizi eski günlere götürüyor. 2. Dönem artık Çağdaş Warfare 3‘ün Hardhat haritasının biraz yeni bir görünümüyle karşımıza çıkıyor.

Hardhat‘ın şantiyesi başlangıçta gündüz bir pozisyon için yapılmıştı. Lakin Call of Duty Mobile‘ın Twitter hesabı karanlık ve yağmurlu bir ortamdaki haritanın imajını paylaştı. Buna ek olarak, “Verimliliği en üst seviyeye çıkarmak için alacakaranlık inşaatı, sizin için hazır olacak.” dedi.

2. Dönem yeni silahları da beraberinde getirdi. Yeni döneme dahil edilecek silahların hepsi bilinmese de, geliştirici bir DLC silahı için ipucu verdi. 6 Şubat‘ta Activision, boş bir silah kasasının imajını tweet attı. Bu noktada oyunculara boş silah kasasında ne olabileceğini sordu.

Birtakım oyuncular tweet’e, silah kasasının içerisindeki formun JAK-12 av tüfeğine benzediğini belirtti. JAK-12, yepyeni olarak Call of Duty: Çağdaş Warfare‘in 6. Dönemi ile oyuna eklenen bir av tüfeğiydi. Call of Duty Mobile‘a ek olarak, Vanguard‘ın ikinci döneminin da bu ay içinde gelmesi beklentiler dahilinde. Activision kısa bir mühlet evvel zırhlı savaş makinelerinin hem Vanguard hem de Warzone‘a geldiğini söyledi.

Sizler Call of Duty Mobile hakkında neler düşünüyorsunuz? Fikirlerinizi yorumlar kısmından belirtmeyi unutmayın!


İlginizi Çekebilir

Artık Nintendo Switch düşünsün: iPhone’lar oyun konsoluna mı dönüşüyor?

2007’den bu yana hayatımızda olan iPhone serileri, teknik özellikleri ele alındığında daima üst sıralarda yer aldı. Taşınabilir dalın en güçlü ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: