Anasayfa / Girişimcilik / Bir PlayStation oyunu daha Steam’de listelendi

Bir PlayStation oyunu daha Steam’de listelendi

PlayStation özel oyunları konsol aldıracak türden olabiliyor. Özellikle yeni God of War, Last of Us ve Uncharted serisi PS4 için vazgeçilmez konumda. Sony, PlayStation tarafında özel oyunlara ağırlık veriyor çünkü bu özel oyunlar konsol satışlarını doğrudan etkiliyor. Fakat Sony, son yıllarda konsol özel oyunlarını PC platformuna getirmeye başladı.

İlk olarak Sony, Horizon Zero Dawn ile açılışı yaptı ve ardından Days Gone geldi. En son yeni God of War, Steam‘de listelendi. Uzun süredir Steam’e gelmesi beklenen ve daha önce de geleceği sızdırılan Uncharted, Steam’de listelendi.

UNCHARTED: Hırsızlar Mirası Koleksiyonu Steam’de listelendi

Uncharted: Hırsızlar Mirası Koleksiyonu aslında Uncharted 4: Bir Hırsızın Sonu ana oyununu ve ondan sonra gelen Kayıp Miras DLC paketini içeriyor. Uncharted 4: Bir Hırsızın Sonu’nda Nathan Drake’in son hikayesine giriş yapıyoruz. Nathan kardeşi Samuel ile birlikte bir hazinenin peşine düşüyor. Aslında Nathan tüm bu hazine işlerine son verip geride bırakmıştı fakat Sam başının belada ve paraya ihtiyacı olduğunu söylüyor. Nathan bu teklifi geri çeviremiyor ve kardeşini kurtarmak için hazinenin peşine düşüyor.

Kayıp Miras DLC paketi ise Chloe Frazer ve Nadine Ross karakterlerine odaklanıyor. Uncharted 4’ün ana oyununda Nadine, Nathan Drake’e karşı mücadele veren bir karakter ve paralı asker ordusuna liderlik ediyor. Hem ana oyun hem de DLC tek bir paket olarak Steam’de listelendi. Çıkış tarihi olarak da 2022 yılı belirtilmiş. Henüz oyunun 2022’nin hangi ayında çıkacağı belli değil.

Ayrıca Uncharted: Hırsızlar Mirası Koleksiyonu için bir sistem gereksinimi de yayınlanmadı. Oyunun fiyatı henüz açıklanmasa da 279 TL ile 300 TL arası bir fiyat etiketine sahip olması bekleniyor. Ayrıca Uncharted: Hırsızlar Mirası Koleksiyonu, Türkçe arayüz, seslendirme ve altyazı ile gelecek.

Oyunun Steam sayfasına bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.


İlginizi Çekebilir

Artık Nintendo Switch düşünsün: iPhone’lar oyun konsoluna mı dönüşüyor?

2007’den bu yana hayatımızda olan iPhone serileri, teknik özellikleri ele alındığında daima üst sıralarda yer aldı. Taşınabilir dalın en güçlü ...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.