Anasayfa / Girişimcilik / Bir PlayStation oyunu daha Steam’de listelendi

Bir PlayStation oyunu daha Steam’de listelendi

PlayStation özel oyunları konsol aldıracak çeşitten olabiliyor. Bilhassa yeni God of War, Last of Us ve Uncharted serisi PS4 için vazgeçilmez pozisyonda. Sony, PlayStation tarafında özel oyunlara yük veriyor zira bu özel oyunlar konsol satışlarını direkt etkiliyor. Ama Sony, son yıllarda konsol özel oyunlarını PC platformuna getirmeye başladı.

Birinci olarak Sony, Horizon Zero Dawn ile açılışı yaptı ve akabinde Days Gone geldi. En son yeni God of War, Steam‘de listelendi. Uzun müddettir Steam’e gelmesi beklenen ve daha evvel de geleceği sızdırılan Uncharted, Steam’de listelendi.

UNCHARTED: Hırsızlar Mirası Koleksiyonu Steam’de listelendi

Uncharted: Hırsızlar Mirası Koleksiyonu aslında Uncharted 4: Bir Hırsızın Sonu ana oyununu ve ondan sonra gelen Kayıp Miras DLC paketini içeriyor. Uncharted 4: Bir Hırsızın Sonu’nda Nathan Drake’in son kıssasına giriş yapıyoruz. Nathan kardeşi Samuel ile birlikte bir hazinenin peşine düşüyor. Aslında Nathan tüm bu hazine işlerine son verip geride bırakmıştı ama Sam başının belada ve paraya muhtaçlığı olduğunu söylüyor. Nathan bu teklifi geri çeviremiyor ve kardeşini kurtarmak için hazinenin peşine düşüyor.

Kayıp Miras DLC paketi ise Chloe Frazer ve Nadine Ross karakterlerine odaklanıyor. Uncharted 4’ün ana oyununda Nadine, Nathan Drake’e karşı gayret veren bir karakter ve paralı asker ordusuna liderlik ediyor. Hem ana oyun hem de DLC tek bir paket olarak Steam’de listelendi. Çıkış tarihi olarak da 2022 yılı belirtilmiş. Şimdi oyunun 2022’nin hangi ayında çıkacağı belirli değil.

Ayrıyeten Uncharted: Hırsızlar Mirası Koleksiyonu için bir sistem ihtiyacı de yayınlanmadı. Oyunun fiyatı şimdi açıklanmasa da 279 TL ile 300 TL ortası bir fiyat etiketine sahip olması bekleniyor. Ayrıyeten Uncharted: Hırsızlar Mirası Koleksiyonu, Türkçe arayüz, seslendirme ve altyazı ile gelecek.

Oyunun Steam sayfasına bu kontaktan ulaşabilirsiniz.


İlginizi Çekebilir

Artık Nintendo Switch düşünsün: iPhone’lar oyun konsoluna mı dönüşüyor?

2007’den bu yana hayatımızda olan iPhone serileri, teknik özellikleri ele alındığında daima üst sıralarda yer aldı. Taşınabilir dalın en güçlü ...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.