Anasayfa / Girişimcilik / Bir Marvel karakteri daha Fortnite’a katılıyor!

Bir Marvel karakteri daha Fortnite’a katılıyor!

Marvel kainatı ile Fortnite dünyasının iştiraki sürüyor. Çabucak her tanınan kültür ögesini oyuna dahil eden ve hayranlarını sevindiren Epic Games, çizgi roman dünyasından bir devi daha oyunculara sunacak. Marvel’ın hem beyaz perdede hem de çizgi romanlarında kilit rol oynayan isim için birinci duyuru yapıldı.

The Chapter 2‘nin sonuna gelirken eklenen karakter, mağazalarda yerini aldı. Epic Games‘in kostüm olarak satacağı Marvel kahramanı için rastgele bir özel aktifliğe dahil olmayacak.

Fortnite oyuncularına Nick Fury muştusu

Samuel L. Jackson‘ın beyaz perdede canlandırdığı karakter, Fornite oyuncularıyla buluştu. Oyun içerisinde yer alan eşya mağazasında hayranlarını karşılayan Nick Fury, kendine has eşyalara da sahip olacak. Karakter için bir de tanıtım yazısı paylaşan Epic Games, Nick Fury’nin küp hırsızlığını durdurmak için gizlice adaya dahil olduğunu belirtti.

S.H.I.E.L.D. takımının en yetkili ismi olarak bilinen ve sadece Samuel L. Jackson canlandırsın diye çizgi romanda da yine revize edilen karakter, kimi özel eşyalara sahip olacak. Bunlardan biri, S.H.I.E.L.D. logolu çanta olurken, karaktere has bir dizayna sahip olan kazma ve çanta süsü de oyuncuların beğenisine sunuldu.

Oyuncular, Nick Fury setine eksiksiz sahip olma hakkına erişebilecekler. Ayrıyeten karakterin planörü ve kazması da birebir farklı satılacak. Bu sayede ekipmanlar ortası diğer karakterle yeni kombinasyonlar da denenebilecek.

4 Aralık tarihinde sona erecek The Chapter 2, Küp Kraliçesi’nin kozmosa saldırmasını mevzu alacak. Canlı bir aktiflik ile tüm oyuncuları davet eden Epic Games de işbirliği sayısını arttırarak daha fazla oyuncuyu görmek istiyor. Son olarak Naruto Shippuden karakterlerini de oyunculara sunan şirket, artık bitiş düdüğünü beklemekte.

Oyuncular aktifliğe özel 16 kişilik gruplar halinde oyuna dahil olabilecekler. Ayrıyeten Epic Games, yayıncılardan da kendi başlarına kayıt almalarını tavsiye ediyor. Stüdyo aktifliğin imgelerini ileride paylaşmayacak. Ayrıyeten aktiflik için sıraya giren oyunculara Epic Games tarafından 225 bin XP verilecek.

Sizler Fortnite için gelen karakterleri nasıl değerlendiriyorsunuz? Görüşlerinizi bizlere aktarmayı unutmayın.


İlginizi Çekebilir

Artık Nintendo Switch düşünsün: iPhone’lar oyun konsoluna mı dönüşüyor?

2007’den bu yana hayatımızda olan iPhone serileri, teknik özellikleri ele alındığında daima üst sıralarda yer aldı. Taşınabilir dalın en güçlü ...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.