Anasayfa / Girişimcilik / Battlefield 2042’den bir mod kalkıyor

Battlefield 2042’den bir mod kalkıyor

EA, Battlefield 2042 oyununun topluluk üretimi en yeni Zombie Survival modunu kaldırdı. Zira hayranlar modun XP kazanmak için epeyce kolay bir yol olduğunu keşfetti. Ripple Effect Studios‘tan Kıdemli Tasarım Yöneticisi Justin Wiebe, modun biraz atölyede kalması gerektiğini belirtti.

Wiebe, Zombie Survival modunun standart oyun ilerlemesi ile daha uyumlu olabileceğini söyledi. Ek olarak geliştirici, Battlefield 2042 üzerinde bu üslup durumların tekrar yaşanmaması için incelemelerin sıklaştığını belirtti. Buna ek olarak hayranlardan sabırlı davranışları ve anlayışları için özür diledi.

Zombie Survival modu atölyeye geri döndü

Zombie Survival, Battlefield 2042‘nin Portal modunda piyasaya sürülen bir hayran üretimi moddu. Dört askerden oluşan takımlar, kurtarma gelene kadar zombi dalgalarıyla savaşıyordu. İşler bu noktada pek beklendiği üzere gitmedi. Oyuncular burayı bir XP toplama çiftliği olarak gördü ve bu açığı kıymetlendirdi. Mevcut durum üretimin XP istikrarını alt üst ediyordu. EA bir mühlet sonra kusurun farkına vardı ve kaldırdı.

Wiebe, Zombie Survival‘ın en başta Battlefield 2042‘ye asla eklenmemesi gerektiğini itiraf etti. Bu noktada şu kelamlar sarfetti, “Eğlenceli bir zombi modu yaratma dileğimiz, ilerleme üzerindeki tesiri üzere bu kadar kolay bir şeyi görme yeteneğimizi gölgeledi. Bunun neden olduğu zorluklar için çok üzgünüm.”

Sizler Battlefield 2042 oyununun Zombie Survival modu hakkında ne düşünüyorsunuz? Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı ihmal etmeyin!


İlginizi Çekebilir

Artık Nintendo Switch düşünsün: iPhone’lar oyun konsoluna mı dönüşüyor?

2007’den bu yana hayatımızda olan iPhone serileri, teknik özellikleri ele alındığında daima üst sıralarda yer aldı. Taşınabilir dalın en güçlü ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: