Anasayfa / Girişimcilik / Battlefield 2042 PORTAL modundan yeni imajlar geldi

Battlefield 2042 PORTAL modundan yeni imajlar geldi

Battlefield 2042‘nin çıkışına kısa bir mühlet kaldı. Oyunun çıkışından evvel gerçekleştirilen açık beta testleri kimi oyuncular tarafından sevilmese de birçok kişi tam sürümü bekliyor. 19 Kasım‘da çıkacak olan Battlefield 2042’de PORTAL ve Hazard Zone isimli iki mod yer alıyor. PORTAL modu için daha evvel bir fragman yayınlansa da yeni fragman ile bizlere haritalar ve araçlar gösteriliyor.

PORTAL, Battlefield 2042’deki en heyecan verici oyun modu

PORTAL modu, Battlefield 1942, Battlefield Bad Company 2 ve Battlefield 3 günlerine geri dönebileceğiniz içeriklere sahip. Serinin evvelki oyunlarında yer alan silahlar, askerler, araçlar ve haritalar PORTAL modu sayesinde oyunculara sunuluyor. PORTAL modu, tarayıcıda çalışan bir programlama arayüzüne sahip. Bu arayüz ile dilediğiniz kurallara sahip oyun modları yapabilirsiniz. Battlefield 2042‘de bir battle royale modu bulunmuyor ancak dilerseniz PORTAL‘ı kullanarak tasarlayabilirsiniz.

Halihazırda olan oyun modlarını kullanabilir ya da daha evvel hiç üretilmemiş modları PORTAL aracılığıyla üretebilir ve bu modları öbür oyuncularla paylaşabilirsiniz. Serinin evvelki oyunlarında yer alan içerikleri de bu oyun modu sayesinde kullanabiliyorsunuz. Ayrıyeten PORTAL herkese fiyatsız bir formda sunulacak.

Geliştirici DICE, PORTAL modunu daha evvel duyurmuştu ama yeni fragman bizlere daha çok fikir veriyor. Fragmanda sırasıyla, Battle of the Bulge, El Alamein, Valparaiso, Arica Harbor, Noshahr Canals ve Caspian Border haritaları gösteriliyor. Ayrıyeten serinin evvelki oyunlarında yer alan silahları, askerleri ve araçları da fragmanda görebilirsiniz.

Battlefield 2042, 19 Kasım‘da PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One ve Xbox Series X|S için çıkış yapacak. Ayrıyeten EA Play ve Xbox Game Pass Ultimate aboneliklerine sahip olan kullanıcılar oyunun erken erişim tarihi olan 12 Kasım’da, oyuna 10 saat boyunca vakit geçirebilecekler.


İlginizi Çekebilir

Artık Nintendo Switch düşünsün: iPhone’lar oyun konsoluna mı dönüşüyor?

2007’den bu yana hayatımızda olan iPhone serileri, teknik özellikleri ele alındığında daima üst sıralarda yer aldı. Taşınabilir dalın en güçlü ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: