Anasayfa / Girişimcilik / ASUS ROG, oyun turnuvalarını İstanbul metrosuna getirdi!

ASUS ROG, oyun turnuvalarını İstanbul metrosuna getirdi!

ASUS, 21 Mart gecesi İstanbul Şişhane Metrosunda “ROG ile Oyuna Devam” ismiyle unutulmaz bir oyun turnuvasına konut sahipliği yaptı. Hareket halindeki metronun vagonlarında gerçekleşen aktiflikte, oyun tutkunları ROG dizüstü bilgisayarlarla Counter-Strike:Global Offensive (CS:GO) oynayarak rekabetin sonlarını zorladı.

Aktifliğe, Türkiye’nin en çok takip edilen gamerları Pintipanda, Enis Kirazoğlu, Easter Gamers TV, 10000 days, Ubeka, Stratera, Karahan, Noel Dayı ve Boğaziçi, Beykent, Bilgi ve Bahçeşehir Üniversitelerinin e-spor öğrencileri iştirak sağladı. Gece 00:00’da başlayan turnuva, sabaha karşı düzenlenen parti ile sona erdi.

ROG ile Oyuna Devam turnuvası Şişhane metrosunda düzenlendi

Metronun içinde ASUS’a özel sistem kurulurak gerçekleşen e-spor turnuvası eğlenceli anlara sahne oldu. Aksiyonun tavan yaptığı turnuvada yarışmacılar üstün özellikli ROG Strix Scar 17 G733ZX ile rakiplerine meydan okudu.

Strix Scar 17’nin güçlü özelliklerle donatılan yeni versiyonu, sunduğu gerçekçi oyun tecrübesiyle oyunseverler tarafından inanılmaz bulundu. Rekabette herkesi mağlup ederek ASUS TUF Gaming F15 oyun bilgisayarını kazanan isim Boğaziçi Üniversitesi öğrencisi Onur Ekin Aydın oldu.

Turnuva, ünlü oyuncu 10000days’in Twitch kanalından, Karahan co-hostluğunda canlı olarak da takip edildi. Yüzlerce kişinin online olarak rekabetin kesimi olduğu turnuvada, sorulara gerçek ve en yaratıcı karşılık vererek en fazla puanı toplayan bir kişi de ROG Flow Z13 kazandı.

Aktifliği online olarak takip eden başka iştirakçiler ise Game Pass kazanma bahtı yakaladı.


İlginizi Çekebilir

Artık Nintendo Switch düşünsün: iPhone’lar oyun konsoluna mı dönüşüyor?

2007’den bu yana hayatımızda olan iPhone serileri, teknik özellikleri ele alındığında daima üst sıralarda yer aldı. Taşınabilir dalın en güçlü ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: