Anasayfa / Girişimcilik / AppGallery’de yayınlanan uygulama ve oyun sayısı artıyor

AppGallery’de yayınlanan uygulama ve oyun sayısı artıyor

Yaklaşık 3 yıldır Google servislerine erişimini kaybeden Huawei, kullanıcılarını mutlu etmek ismine AppGallery kütüphanesini zenginleştirmeye devam ediyor.

Geçtiğimiz aylarda Angry Birds 2’yi taşınabilir oyunculara tanıtan birinci isim olan şirket, Subway Surfers’ın yayıncısı Kiloo’nun yeni oyunu Metroland’i AppGallery’e ekleyerek yeni bir prensip imza attı. Oyun meraklıları, tıpkı Subway Surfers üzere büyük ses getirmesi beklenen bu yeni oyuna birinci olarak AppGallery üzerinden ulaşabilecek.

Metroland, Subway Surfers’dan ilham alınarak geliştirilmiş

Metroland, Subway Surfers ile birebir mekaniklere sahip sonsuz bir koşu oyunu. Lakin bu yeni oyunun Subway Surfers’a nazaran çok daha güzel bir dizayna, oyun tecrübesine ve daha geniş bir kullanıcı profiline sahip olduğunu söyleyebiliriz.

Kentin içinde geçen bu oyun, 7 farklı bölgeye sahip ve yayıncı Kiloo’nun yaptığı açıklamalara nazaran, Cadılar Bayramı üzere etkinliklerle birlikte bu bölgeler çok daha farklı formlarda özelleştirilecek.

Oyunun App Store ve Play Store’da yayınlanacağı tarih şimdi aşikâr değil

Haberimizin başında da belirttiğimiz üzere oyun, birinci olarak Huawei AppGallery’de yayınlandı ve kimi makul ülkelerde de ön erişime açıldı. Türkiye, Metroland’in ön erişime açıldığı ülkelerden birisi ve bu sebeple oyunu AppGallery dışında App Store ve Play Store üzerinden indirebilirsiniz.

Kiloo’nun COO’su Kristian Nordahl’ın açıklamalarına nazaran ön erişime açılmayan ülkelerin, Metroland’in App Store ve Play Store’da yayınlanması için biraz daha beklemesi gerekiyor.


İlginizi Çekebilir

Artık Nintendo Switch düşünsün: iPhone’lar oyun konsoluna mı dönüşüyor?

2007’den bu yana hayatımızda olan iPhone serileri, teknik özellikleri ele alındığında daima üst sıralarda yer aldı. Taşınabilir dalın en güçlü ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: