Anasayfa / Girişimcilik / Apex Legends’ta iki büyük ayrılık!

Apex Legends’ta iki büyük ayrılık!

Apex Legends oyun yöneticisi Chad Grenier, Respawn Entertainment bünyesinden ayrılıyor. Şirketin kurucu üyelerinden olan ve 11 yıldır orada çalışan Grenier, bir blog yazısında ayrılacağını söyledi. Respawn’da uzun müddettir çalışmanın unutulmaz bir seyahat olduğunu kelamlarına ekledi. Buna ek olarak tasarım yöneticisi Jason McCord, Respawn’dan ayrılan bir başka çalışan oldu.

Apex Legends, yeni oyun yöneticisi Steven Ferreira

Grenier, Apex Legends‘ın büyük ellerde olmaya devam edeceğini ve bu oyun ve topluluğun icabına bakılmaya devam edileceğinden emin olduğunu belirtti. Bu noktada yeni Apex Legends oyun yöneticisi Steven Ferreira oldu. Grenier, Apex Legends geliştirme takımına Ferreira’nın Haziran 2019‘da katıldığını ve o vakitten beri grubun yarısını yönettiğini söyledi.

Chad Grenier

Chad Greiner, son olarak kelamlarını şöyle noktaladı:

Respawn’da her vakit yeni liderliğin ve yeni takım üyelerinin yeni fikirler, yeni güç ve yenilikler manasına geldiğine inandık. Bu, Steven’ın yıllar boyunca yaptığı katkıları tanımlamak için bundan daha gerçek bir söz olamazdı. Respawn’dan uzaklaşırken, stüdyodaki herkesin ne kadar değerli olduğunu bilmenizi istiyorum. Siz olmadan tüm bu oyun yapma işi yürümez. Oyunun ve topluluğun büyümesini izlemek zevkti.

Chad Grenier

McCord: Dünya’da biraz güç toplayacağım

Apex Legends grubundan ayrılan bir öbür isim Jason McCord da bahisle alakalı açıklamalar yaptı. Bu noktada, “Sevdiğiniz bir oyundan ve kadrodan ayrılmak sıkıntı. Ancak yeni bir şey yapmanın vakti geldi. Şimdi plan yok. Dünya’da biraz yürüyüp güç toplayacağım. Bizi izlemeye devam edin!” dedi.

Jason McCord

Respawn‘dan sonra Grenier ve McCord‘un nereye gideceği konusunda şimdi bir haber yok. Takım değişikliği, Respawn’ın kurucu ortağı Vince Zampella‘nın Battlefield serisini büyük bir değişiklikle yöneteceğinin açıklanmasından sonra geldi.

Sizler Apex Legends hakkında ne düşünüyorsunuz? Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı ihmal etmeyin!


İlginizi Çekebilir

Artık Nintendo Switch düşünsün: iPhone’lar oyun konsoluna mı dönüşüyor?

2007’den bu yana hayatımızda olan iPhone serileri, teknik özellikleri ele alındığında daima üst sıralarda yer aldı. Taşınabilir dalın en güçlü ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: