Anasayfa / Girişimcilik / Apex Legends Mobile, o ülkelerde resmen erişime açıldı

Apex Legends Mobile, o ülkelerde resmen erişime açıldı

Respawn Entertainment tarafından geliştirilen ve Electronic Arts tarafından yayınlanan sevilen Battle Royale konseptli Apex Legends Mobile’ın taşınabilir sürümü için beklenen haber geldi. Bir müddettir beta sürecinde bulunan üretim, kimi ülkelerde resmen kullanıma sunuldu. Pekala taşınabilir oyun, ülkemizde oynanabiliyor mu? İşte ayrıntılar…

Apex Legends Mobile, Türkiye’de oynanabiliyor mu?

Geçtiğimiz yılın nisan ayında Hindistan ve Filipinler üzere ülkelerde beta sürecine giren Apex Legends Mobile, yaklaşık bir yıllık mühletin akabinde geçtiğimiz saatlerde makul ülkelerdeki oyunseverlerin beğenisine sunuldu.

Taşınabilir oyun, an itibariyle Arjantin, Kolombiya, Meksika, Peru, Endonezya, Malezya, Filipinler, Singapur, Avustralya ve Yeni Zelanda üzere ülkelerde oynanabilir durumda. Öte yandan oyunun şu an için Android işletim sistemi ile hudutlu olduğunu ve ilerleyen devirlerde iOS sürümünün de çıkış yapacağını belirtelim.

Apex Legends Mobile, görüldüğü üzere şimdi Türkiye’de erişime açılmadı. Bunun nedeni ise şimdi global çıkışını yapmamış olması. Önümüzdeki aylarda küresel lansmanını gerçekleştirdikten çabucak sonra ülkemizde de oynanabilir hale gelecek. Bu süreçte oyuncuların Google Play Store üzerinden ön kayıt yaptırma imkanlarının da olduğunu hatırlatalım.

Son devirde oyun kesiminde Battle Royale konseptli oyunların sayısında önemli bir artış yaşandı. EA’nın 2019 yılında piyasaya sürdüğü ve oyunseverlerden olumlu geri dönüşler almayı başaran Apex Legends’in taşınabilir sürümü oyuncuların beğenisini kazanacak mı ilerleyen devirlerde göreceğiz.

Pekala siz bu bahis hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce Apex Legends Mobile, çıkış yapması halinde hedeflediği muvaffakiyete ulaşabilir mi? Görüşlerinizi yorumlar kısmından ya da SDN Forum‘dan bizlerle paylaşmayı unutmayın.


İlginizi Çekebilir

Artık Nintendo Switch düşünsün: iPhone’lar oyun konsoluna mı dönüşüyor?

2007’den bu yana hayatımızda olan iPhone serileri, teknik özellikleri ele alındığında daima üst sıralarda yer aldı. Taşınabilir dalın en güçlü ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: