Anasayfa / Girişimcilik / Android kullanıcıları keyifli: Apex Legends Mobile için beklenen haber geldi!

Android kullanıcıları keyifli: Apex Legends Mobile için beklenen haber geldi!

Respawn Entertainment tarafından geliştirilen ve Electronic Arts tarafından yayınlanan Battle Royale konseptli Apex Legends Mobile için geri sayım başladı. 2019’da piyasaya sürülen, PC ve konsol platformlarında elde ettiği muvaffakiyetlerin akabinde taşınabilir aygıtlara da çıkmaya hazırlanan üretimle ilgili beklenen haber geldi.

Apex Legends Mobile için ön kayıtlar başladı

Apex Legends Mobile, uzun bir müddettir kapalı beta testleri ile sonlu sayıda kullanıcı ile test edilmişti. Hatta geçtiğimiz ay hudutlu bölgesel lansmanını gerçekleştiren üretim; Avustralya, Yeni Zelanda, Singapur, Malezya, Filipinler, Endonezya, Meksika, Peru, Arjantin ve Kolombiya’daki Android ve iOS aygıtlar için müddetli biçimde çıkış yapmıştı.

Apex Legends Mobile

Taşınabilir oyun, geçtiğimiz saatlerde Android kullanıcıları için Google Play Store‘da ön kayıt sürecine açıldı. Ön kaydını yapan Android kullanıcıları, üretimin ülkelerinde çıkış yapması halinde oynamaya başlayacak. iOS tarafında ise işler biraz daha ağır ilerliyor. Çünkü beta testlerinde de birinci etapta Android, akabinde iOS biçiminde bir yol izlenmişti.

Üstte belirttiğimiz üzere geçtiğimiz ayın başlarında gerçekleşen hudutlu bölgesel lansmanı kapsamında makul ülkeler Apex Legends Mobile’ı periyodik de olsa deneyimlemeye başladı. Oyunun genel çıkış tarihi ise şimdi belirli değil. Lakin savlara nazaran yaz sonuna gerçek eylül ya da ekim aylarında oyunseverlerin beğenisine sunulacak.

Son periyotta oyun bölümünde Battle Royale konseptli oyunların sayısında önemli bir artış yaşandı. EA’nın 2019 yılında piyasaya sürdüğü ve oyunseverlerden olumlu geri dönüşler almayı başaran Apex Legends’in taşınabilir sürümü oyuncuların beğenisini kazanacak mı ilerleyen devirlerde göreceğiz.

Pekala siz bu mevzu hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce Apex Legends Mobile, çıkış yapması halinde hedeflediği muvaffakiyete ulaşabilir mi? Görüşlerinizi yorumlar kısmından ya da SDN Forum‘da bizlerle paylaşmayı unutmayın.


İlginizi Çekebilir

Artık Nintendo Switch düşünsün: iPhone’lar oyun konsoluna mı dönüşüyor?

2007’den bu yana hayatımızda olan iPhone serileri, teknik özellikleri ele alındığında daima üst sıralarda yer aldı. Taşınabilir dalın en güçlü ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: