Anasayfa / Girişimcilik / Andrew Garfield, tekrar Spider-Man olmak için kuralını açıkladı!

Andrew Garfield, tekrar Spider-Man olmak için kuralını açıkladı!

Geçtiğimiz yılın Aralık ayında vizyona giren Örümcek-Adam serisinin son sineması Spider-Man: No Way Home, gişe rekorlarını alt-üst etmeye devam ediyor. Sinema, dünya genelinde toplamda 1.1 milyar dolarlık gişe hasılatını geçerek kırılması güç bir rekora imza attı.

160 milyon dolarlık üretim maaliyetini neredeyse 10’a katlayan seri, bilhassa üç farklı Spider-Man’i bir ortaya getirmesiyle dikkat çekmişti. Kronolojik olarak 2. sırada Örümcek-Adam’ı canlandıran Andrew Garfield, seriye tekrar dönmek için beklentilerini resmen açıkladı.

Andrew Garfield, seride yine rol alabilir

Daha evvel Spider-Man serisinde yer almayacağını tekraren lisana getiren Andrew Garfield, hayranları da şaşırtan bir karar alarak yeni üçlemenin son sinemasında beyaz perdeye geri dönmüştü. Son olarak geçtiğimiz günlerde Happy Sad Confused mikrofonlarına konuşan Garfield, seriye neden döndüğünü ve yeni devirde Spider-Man serisinde yer alıp almayacağını açıkladı.

Andrew Garfield, gerçekleştirdiği röportajda Tobey Maguarie ve Tom Holland ile çalışmanın kusursuz bir his olduğunu ve onlarla devam etmeyi çok istediğini belirtti. No Way Home’da yer aldığı için epeyce gururlu ve minnettar olduğunu belirten Garfield, seriye dönüş yapmak için ne istediğini de belirtti. Ünlü oyuncu, yeni üretimde bulunmak için tıpkı son sinemada olduğu üzere seyirciyi içine çeken ve karaktere ruh katan bir projeyle gelinmesi gerektiğini açıkladı.

İşte Garfield’ın sinemayla ilgili yaptığı açıklamalar:

Bu karakterle devam etmek için gelecek teklife açığım. Buna rağmen yeni sinema, çok eşsiz, özel ve hem izleyiciye hem de karaktere yeni şeyler katacak bir proje olmalı. Bence yapılması gereken eğlenceli, eşsiz, tuhaf ve beklenmedik bir şey var. Bunun ne olduğundan emin değilim, ancak bunu çözebilirsek, bu çok eğlenceli olur.

Pekala sizler ünlü Hollywood oyuncusunun yaptığı açıklamalarla ilgili ne düşünüyorsunuz? Sizce de Garfield’ın yeni sinemada de yer alması izleyici tarafından memnuniyetle karşılanacak mı? Görüşlerinizi bizlerle yorumlar kısmında paylaşmayı ihmal etmeyin.


İlginizi Çekebilir

Artık Nintendo Switch düşünsün: iPhone’lar oyun konsoluna mı dönüşüyor?

2007’den bu yana hayatımızda olan iPhone serileri, teknik özellikleri ele alındığında daima üst sıralarda yer aldı. Taşınabilir dalın en güçlü ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: