Anasayfa / Girişimcilik / Amazon Prime Gaming 220 TL bedelindeki oyunları parasız yaptı!

Amazon Prime Gaming 220 TL bedelindeki oyunları parasız yaptı!

Amazon, Prime abonelerine çeşitli avantajlar sunmaya devam ediyor. Dijital içerik platformu ve fiyatsız kargo imkanlarına ek olarak oyun tutkunlarını da çeken platform, her ay çeşitli oyunları abonelerine fiyatsız veriyor.

Oyun sevenler için biçilmiş kaftan olan Prime Gaming hizmeti fiyatsız Twitch aboneliğinden tutun fiyatsız oyun, DLC, dizi ve sinemalara kadar her türlü hususta içerik sunuyor. Pekala Amazon Prime Gaming nisan ayında hangi oyunları fiyatsız bir biçimde sunuyor?

Amazon Prime Gaming nisan ayına ilişkin fiyatsız oyunları açıklandı

Geçtiğimiz aylara kıyasla bu ayki portföyü zayıf tutan Amazon tekrar de sevilebilecek bir üretime yer vermiş durumda. Çok kısa olarak geçen aylardan kimi oyunları hatırlayacak olursak Ocak ayında aboneler Star Wars: Jedi Fallen Order, Total War: Warhammer ve World War Z’yi alırken, sonraki aylarda Stellaris ve Madden NFL 22’yi hiçbir ek fiyat ödemeden aldılar.

Kelam konusu oyunlar Prime aboneliğiniz iptal olsa bile sizde kalmaya devam ediyor. Pekala bu süreç nasıl işliyor? Örneğin aldığınız oyun için Epic Games (kod yerine eşleştirme yeterli), Steam, Ubisoft Connect yahut EA App (Origin) kodu verildiğini varsayalım. Bu kodu alarak ilgili platformdaki hesabınıza kaydederek oyunun tam sürümünü elde etmiş oluyorsunuz. Öte yandan kimi oyunlar ise Amazon’un kendi PC uygulamasıyla oynanabiliyor. Amazon Games uygulamasını buradaki ilişkiyi ziyaret ederek indirebilirsiniz.

 • The Elder Scrolls 4: Oblivion – Game of the Year Edition Deluxe,
 • Plants vs. Zombies: Battle for Neighborville
 • Monkey Island 2 Special Edition: LeChuck’s Revenge
 • Nanotale – Typing Chronicles
 • Guild of Ascension
 • Turnip Uzunluk Commits Tax Evasion
 • Galaxy of Pen and Paper
 • House of 1000 Doors: Family Secrets

The Elder Scrolls 4: Oblivion – GOTY Deluxe bildiğiniz üzere Bethesda bünyesinde bir imal. Serinin sevilenleri ortasında yer alan Oblivion’ı fiyatsız olarak hesabınıza ekleyip talih verebilirsiniz. Öte yandan Plants vs Zombies: Battle for Neighborville’da Eletcronic Arts (EA) tarafından 2019’da yayınlanmıştı. Lakin 2020 sonlarına yanlışsız oyuna sunulan dayanağın sonuna gelinmişti.

Amazon Prime üyeliği nasıl alınır?

 • Buraya tıklayarak Amazon’un Prime sayfasına giriş yapmanız ve 30 gün fiyatsız deneme seçeneğine tıklamanız gerekiyor.
 • Akabinde giriş yapmanız ve yeni bir hesap oluşturmanız için oturum açma sayfasına yönlendirileceksiniz. Giriş yaptıktan sonra adımları takip ederek birkaç dakika içerisinde Amazon Prime üyeliği oluşturabilirsiniz.
 • Üyeliğinizin oluşturulmasının akabinde yeni banka kartı, e-posta adresiniz ve telefon numaranızın yanı sıra gerçek adres bilginizin de sisteme kaydedilmiş olması üyelik başlatmak için aranan kaideler ortasında yer alıyor.
 • Son olarak her ay fiyatsız oyunlar ve oyun içi ganimetler üzere birçok içeriğin verildiği Gaming Prime için ek bir fiyat ödemenize gerek yok, aylık 7.90 TL karşılığında alacağınız Amazon Prime aboneliğinin içerisinde bu hizmet de yer alıyor.

Bu ayki oyunları nasıl buldunuz? Görüşlerinizi yorumlarda belirtebilir ayrıyeten SDN Forum‘u ziyaret ederek aklınıza takılan sorular için mevzu açabilirsiniz.


İlginizi Çekebilir

Artık Nintendo Switch düşünsün: iPhone’lar oyun konsoluna mı dönüşüyor?

2007’den bu yana hayatımızda olan iPhone serileri, teknik özellikleri ele alındığında daima üst sıralarda yer aldı. Taşınabilir dalın en güçlü ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: