Anasayfa / Girişimcilik / Alien: Isolation için taşınabilir platform muştusu verildi!

Alien: Isolation için taşınabilir platform muştusu verildi!

Kaygı oyunları ortasında sevilen eserler ortasında yer alan Alien: Isolation, hayranlarına müjdeli haberi verdi. Sinema dünyasından uyarlanan başarılı üretimler ortasında yer alan oyun, platform sayısını da arttırma niyetinde. Hususla alakalı birinci müjde, geliştirici stüdyo olan Feral Interactive‘den geldi.

Toplumsal medya üzerinden paylaşımda bulunan stüdyo, oyunun taşınabilir platformlara geleceğini katılaştırdı. Çıkış tarihi de aşikâr olan imal yakında iOS ve Android için çıkış yapacak.

Alien: Isolation mobile geliyor

Hayranları tarafından da epey sevilen haber ile, oyuna olan ilgi tekrardan arttı. 2014 yılında piyasaya çıkan ve epeyce olumlu geri dönüşler alan imal, birinci Alien sinemasından tam 15 yıl sonrasını mevzu alıyor. Oyunda ikonik sinemanın başrolü olan Ellen Ripley‘nin kızı Amanda Ripley‘i canlandırıyoruz. Oyun çıktığı periyotta bilhassa yapay zekası ile övgüleri üzerine toplamıştı. Xbox 360, PS3, PS4, PC, Xbox One, Nintendo Switch üzere platformlara gelen üretimin mobilde de ön kayıtları başladı.

Twitter üzerinden yapılan duyuru ile ön kayıt konusuna da açıklık getiren Feral Interactive, oyununun yakında çıkacağını belirtti. iOS için ön kayıt süreci başlatılırken, Android kullanıcılarının biraz daha beklemeleri gerekecek. Geliştirici stüdyo bahisle alakalı şunları belirtti:

Kaç. Saklan. Hayatta kal. Alien: Isolation, 16 Aralık tarihinde, iOS ve Android‘e geliyor. Artık dokunmatik ekrana uyarlanmış bu hayatta kalma endişe klasiğinde kozmosun en ölümcül avcısından kaçın.

Daha evvelce de Company of Heroes serisi için emsal bir atılıma girişen Feral Interactive, hayranların reaksiyonlarından mutlu. 14.99 dolarlık satış fiyatı olan imal, ülkemizdeki App Store üzerinden 169 TL‘den satılacak. Google Play Store için şimdi sayfası hazırlanmayan üretimin, orada da tıpkı fiyattan satışa çıkması bekleniyor. Sevastopol Uzay Üssü‘ndeki macera için şimdiden herkes heyecanlanmaya başladı. Bakalım devrin başarılı endişe üretimlerinden olan Alien: Isolation, beklentilerin üzerine çıkmayı başaracak mı? Bekleyip göreceğiz.


İlginizi Çekebilir

Artık Nintendo Switch düşünsün: iPhone’lar oyun konsoluna mı dönüşüyor?

2007’den bu yana hayatımızda olan iPhone serileri, teknik özellikleri ele alındığında daima üst sıralarda yer aldı. Taşınabilir dalın en güçlü ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: