Anasayfa / Girişimcilik / Alan Wake yapımcısından oynaması fiyatsız oyun geliyor!

Alan Wake yapımcısından oynaması fiyatsız oyun geliyor!

Geçtiğimiz günlerde uzun müddettir beklenen Alan Wake 2’nin resmi duyurusunu gerçekleştiren Remedy Entertainment, artık de oynamasız fiyatsız bir çevrim içi imal üzerinde çalıştığını belirtti. Remedy, bu oyunun üretiminde ünlü Çin menşeli oyun imalcisi Tencent Games ile birlikte çalışıyor. İşte oyunla ilgili paylaşılan tüm detaylar…

Alan Wake 2 sonrasında bir oyun daha geliyor

Geçtiğimiz The Game Awards etkinliğinde duyurulan yeni üretimlerden biri olan Alan Wake 2, Remedy Entertainment’tan bir müddettir devam eden beklentiyi en sonunda karşılamıştı.

Bununla birlikte bu hafta içerisinde Game Informer’a açıklamalar yapan bir yatıcımcı, Remedy’nin Çinli yayıncı ve oyun imalcisi Tencent ile partnerlik mutabakatı imzaladığını duyurdu. Oynaması fiyatsız bir co-op çevrim içi tecrübe sunacak olan oyunun ismi Vanguard olarak belirlenmiş Lakin bu isim, Call of Duty: Vanguard‘ın piyasaya sürülmesi sonrasında bir değişikliğe uğrayabilir.

Daha evvel Stardew Walley, Rocket League, Minecraft ve Cities: Skylines üzere birçok oyunun yayıncılığını üstlenen Tencent Games, artık de Alan Wake, Control ve Max Payne serilerinin imalcisi olan Remedy Entertainment ile muahedeye vardı.Remedy’nin servis tabanlı iş modeliyle piyasaya süreceği birinci oyun olacak üretim, co-op oynanışa sahip bir çevrim içi tecrübe sunacak.

Birinci gelen açıklamalar, üretimin hem PC ve konsollarda hem de taşınabilir platformlarda satışa sunulacağını gösteriyor. Bununla birlikte üretimin Asya pazarındaki seçili ülkeler için kendine has bir isme sahip olacağını gösteriyor. Şu ana dek yalnızca çevrim içi olacağı, fiyatsız lakin oyun içi satın alımlara açık bir iş modeliyle geleceği ve oyunun planlanan isminin Vanguard olduğu bilgilerine sahibiz. Buna rağmen Alan Wake 2’ye dair yeni malzemeler yayınlandıkça imale dair yeni bilgiler de sunulacak.

Pekala sizer bu yeni duyurulacak oyun hakkında neler düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi bizlerle yorumlar kısmında paylaşabilirsiniz.


İlginizi Çekebilir

Artık Nintendo Switch düşünsün: iPhone’lar oyun konsoluna mı dönüşüyor?

2007’den bu yana hayatımızda olan iPhone serileri, teknik özellikleri ele alındığında daima üst sıralarda yer aldı. Taşınabilir dalın en güçlü ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: