Anasayfa / Girişimcilik / 957 TL’lik oyun Amazon abonelerine fiyatsız oldu!

957 TL’lik oyun Amazon abonelerine fiyatsız oldu!

Amazon, Prime Gaming kapsamında fiyatsız oyun dağıtmaya devam ediyor. Bu sefer oyuncuların yüzünü hayli güldürdü. 957 TL pahasında 8 oyunu bedavaya abonelerine sundu. Amazon’un parasız olarak verdiği oyunları almak için tek yapmanız gereken ise Prime Gaming kapsamına girmekten geçiyor. Oyunları edinmek için Prime Gaming sayfasına gidebilirsiniz.

957 TL kıymetindeki 8 oyun fiyatsız

Football Manager 2021

Football Manager 2021, Sports Interactive tarafından geliştirilen bir futbol yöneticiliği oyunu olarak karşımıza çıktı. Şimdiye kadar kemik bir oyuncu kitlesi edinen üretim, getirdiği yeni özelliklerle teknik yöneticilik konusunu bir üst düzeye taşıdı. 10 Kasım 2020 tarihinde pek çok platformda oyuncuların karşısına çıktı. Üretimin şu anki Steam fiyatı 299 TL olarak görünüyor.

Need for Speed: Hot Pursuit Remastered

Need for Speed: Hot Pursuit Remastered, Criterion Games tarafından geliştirildi. 2010 yılında oyuncuların karşısına çıkan imal, 6 Kasım 2020‘de remastered sürümü aldı. Electronic Arts tarafından yayınlanan oyun, Steam‘de 219,99 TL fiyat etiketiyle sayışa çıktı.

Youtubers Life

Youtubers Life, oyun içerisinde Youtuber olmaya çalıştığımız bir imal olarak karşımıza çıktı. İmal, ünlü bir içerik üreticisi pozisyonuna ulaşmanızı hedefliyor. Bu noktada yapmanız gereken ekipmanlarınızı geliştirip yeni oyunlar satın alarak görüntü çekmek oluyor. Youtubers Life birinci olarak 18 Mayıs 2016 tarihinde oyuncularla buluştu. Ek olarak Android, PlayStation 4, Nintendo Switch, iOS, Xbox One, PC, Linux ve MacOS platformlarına geldi. Oyun şu anda Steam‘de 114 TL fiyatla sunuluyor.

  • Frostpunk
  • Journey to the Savage Planet
  • Morkredd
  • Spellcaster University
  • Stubbs the Zombie in Rebel Without a Pulse

Sizler Amazon’un Prime Gaming kapsamında fiyatsız dağıttığı oyunlar hakkında ne düşünüyorsunuz? Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı unutmayın!


İlginizi Çekebilir

Artık Nintendo Switch düşünsün: iPhone’lar oyun konsoluna mı dönüşüyor?

2007’den bu yana hayatımızda olan iPhone serileri, teknik özellikleri ele alındığında daima üst sıralarda yer aldı. Taşınabilir dalın en güçlü ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: