Anasayfa / Girişimcilik / 61 TL bedelindeki oyun kısa müddetliğine fiyatsız oldu

61 TL bedelindeki oyun kısa müddetliğine fiyatsız oldu

Dijital oyun platformları yahut geliştiriciler, oyunlarını fiyatsız vererek kutlama yapabiliyor ya da halihazırda çok fazla satmış oyunlarını yıl dönümlerinde verebiliyor. Geliştirici Techland da bu geliştiricilerden birisi. 30. yılını kutlayan Techland bunun gururuna bir oyununu fiyatsız veriyor.

Call of Juarez: Gunslinger kısa müddetliğine Steam’de fiyatsız oldu

Dying Light serisinin geliştiricisi olan Techland, daha evvel Call of Juarez serisiyle Yabanî Batı açlığı çeken oyuncuları doyurmaya çalışıyordu. Gunslinger, Silas Greaves isminde güvenilmez bir ana karaktere sahip bağımsız bir tarihi nişancı olan Call of Juarez serisinin en beğenilen oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Greaves ne kadar ana karakter de olsa oyunda anlatıcı rolünü üstleniyor. Hatta oynanış biçiminize bağlı olarak karakter anlatım stilini ve mevzuyu değiştirebiliyor.

Oyunculara hoş bir aksiyon sunan Gunslinger, Steam üzerinde fiyatsız oldu. Oyun 14 Aralık saat 21:00’e kadar fiyatsız olarak kalacak. Gunslinger, Aksiyon FPS ve Yabanî Batı temasını seven oyunculara hitap ediyor. Ayrıyeten Techland, Call of Juarez serisini indirimli bir hale getirdi. 164,98 TL‘lik fiyat etiketine sahip olan Call of Juarez serisi indirimle birlikte 35,17 TL‘ye sunuluyor.

Oyunun Steam sayfasına bu temastan ulaşabilir ve “Hesaba Ekle” butonuna basarak oyunu kütüphanenize ekleyebilirsiniz.


İlginizi Çekebilir

Artık Nintendo Switch düşünsün: iPhone’lar oyun konsoluna mı dönüşüyor?

2007’den bu yana hayatımızda olan iPhone serileri, teknik özellikleri ele alındığında daima üst sıralarda yer aldı. Taşınabilir dalın en güçlü ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: