Anasayfa / Girişimcilik / 59 TL bedelindeki oyun fiyatsız oldu

59 TL bedelindeki oyun fiyatsız oldu

Fiyatsız oyun kervanına GoG da katıldı. CD Projekt‘in dijital oyun platformu olan GoG fiyatsız oyun veriyor. Bu ay boyunca GoG, 4 oyunu fiyatsız verecek. Birinci oyun ise bir saklılık odaklı gerçek vakitli taktik oyunu. GoG’un vereceği öteki fiyatsız oyunlar şimdi muhakkak değil.

Shadow Tactics: Blades of the Shogun GoG’da fiyatsız oldu

Shadow Tactics, Edo devri Japonya‘sında geçen, taktiğe dayalı bir kapalılık oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Ölümcül yeteneklere sahip olan 5 uzman ile düzinelerce düşmanın üstesinden gelmeye çalışıyorsunuz. Bu kısımda devreye zımnilik ve taktik giriyor. İsterseniz düşmanlarınızı sessizce karanlığın içerisinden avlayabilir ya da çatılardan işlerini halledebilirsiniz.

Ayrıyeten takım içerisinde bulunan her karakterin bir gelişimi kelam konusu, hem öykü açısından hem de yetenek açısından. Takım içerisindeki her karakter bir mühlet sonra kendi şeytanıyla yüzleşiyor. Bu da her karakterin kendi içerisindeki kimi anılara karşı uğraş verdiğini gösteriyor.

Her karakterin sahip olduğu farklı yetenekler sayesinde farklı taktikler geliştirebilirsiniz. Karakter olarak bir Ninja, Samuray, Geyşa, Sokak Çocuğu ve Keskin Nişancı bulunuyor. Her karakter o periyodun silahlarını kullanıyor.

Oyunu GoG üzerinden kütüphanenize ekleyebilirsiniz. Tek yapmanız gereken bu temastaki sayfaya gitmek ve “Go to giveaway” butonuna tıklamak. Butona tıkladıktan sonra sizi diğer bir sayfaya yönlendirecek. Burada sayfayı biraz aşağıya kaydırıp Shadow Tactics kısmına gelin ve “Yes, and claim the game” butonuna tıklayın. Bunu yaptıktan sonra oyun GoG kütüphanenize eklenecek.

Shadow Tactics: Blades of the Shogun Sistem İhtiyaçları

En az

İşletim Sistemi: Windows Vista 64-bit
İşlemci: Intel i3 2. jenerasyon 2.5GHz, AMD 4 çekirdek 2.5GHz bir işlemci
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: Nvidia GT640 / AMD Radeon HD7750 – 1GB VRAM
DirectX: Sürüm 10
Depolama: 13 GB

Önerilen

İşletim Sistemi: Windows 7, Windows 8, Windows 10 / 64-bit
İşlemci: Intel i3 4. kuşak 3.5GHz, AMD 4 çekirdekli 3.9GHz bir işlemci
Bellek: 6 GB RAM
Ekran Kartı: Nvidia GTX 570 / AMD Radeon HD 6950 – 2GB VRAM
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 13 GB

İlginizi Çekebilir

Artık Nintendo Switch düşünsün: iPhone’lar oyun konsoluna mı dönüşüyor?

2007’den bu yana hayatımızda olan iPhone serileri, teknik özellikleri ele alındığında daima üst sıralarda yer aldı. Taşınabilir dalın en güçlü ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: