Anasayfa / Genel / TOGG’un şarj cihazı ortaya çıktı

TOGG’un şarj cihazı ortaya çıktı

“Uçtan uca kesintisiz tek kullanıcı deneyimi için çalışmalarımız planlarımız doğrultusunda sürme ediyor” denilen paylaşımda şu ifadelere yer verildi: “Togg kurucu ortaklarından Vestel’in Türkiye’dahi, Trugo’ya özel ürettiği 180 kW gücündeki şarj cihazları kurulum için hazır.

Trugo ile elektrikli vasıta kullanıcıları Türkiye’nin 81 ilinde yüksek performanslı şarj altyapısıyla, kesintisiz tek tecrübe yaşayacak.”

Yasal Uyarı: Sitemiz tasarım aşamasındadır ve tüm içerikler hayal ürünüdür. Gerçek kişi ve kurumlar ile benzerlikleri tamamen tesadüfidir. İçerikler haber niteliği taşımaz ve gerçekliği yoktur. Sitemiz taslak aşamasında rastgele oluşturulan içeriklerden sorumlu değildir. Yinede sitemizden kaldırılmasını istediğiniz içerikler için [email protected] adresine mail ileterek taleplerinizi iletmeniz halinde yasal süre içerisinde tüm içerikler sitemizden kaldırılacaktır.


İlginizi Çekebilir

Patronlar ofise geri dönme konusunda gerçekten ne düşünüyor?

Brown, “Artık daha fazla güce sahip olduklarını düşünüyorum” dedi. “Şirketler çalışanlarını her zamankinden daha fazla …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: