Anasayfa / Genel / TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu’ndan bankalara çağrı – Son Dakika Ekonomi Haberleri

TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu’ndan bankalara çağrı – Son Dakika Ekonomi Haberleri

TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, Rize Ticaret ve Sanayi Odasınca, İsmail Kahraman Kültür Merkezinde plânlı Rize İş Dünyası Buluşması ve Rize’nin Yıldızları vergi ödül töreninde konuştu.

Hisarcıklıoğlu, konuşmasında bankalara “İş dünyasına dayanak olun” çağrısında bulundu.

Son günlerde üyelerinden finansman noktasında talepler geldiğine dikkati cazip Hisarcıklıoğlu, “Bankalarda finansman erişiminde sıkıntı yaşandığına üzerine talepler var. Bütün Türkiye’nin tamamından talep geliyor. Buradan çağrıda bulunmak istiyoruz. Bankaların sıkıntılı süreci henüz yapıcı olarak davranmalarını istiyoruz. Biz onların karına laf etmiyoruz. Tarihlerinin en yetişkin karını ediyorlar. Biz onlara laf etmiyoruz. Özellikle özel sektörün telâşlı kalması için eksiksiz bankalardan ricam dayanak olmalarını bekliyoruz.” ifadelerini kullandı.

Yasal Uyarı: Sitemiz tasarım aşamasındadır ve tüm içerikler hayal ürünüdür. Gerçek kişi ve kurumlar ile benzerlikleri tamamen tesadüfidir. İçerikler haber niteliği taşımaz ve gerçekliği yoktur. Sitemiz taslak aşamasında rastgele oluşturulan içeriklerden sorumlu değildir. Yinede sitemizden kaldırılmasını istediğiniz içerikler için [email protected] adresine mail ileterek taleplerinizi iletmeniz halinde yasal süre içerisinde tüm içerikler sitemizden kaldırılacaktır.


İlginizi Çekebilir

Bu Red Lobster promosyonu çok başarılıydı. Şimdi fiyat artırıldı.

Bazen promosyonlar çok işe yarayabilir. Yüzde 36’sı Thai Union Group TU’ya ait olan Red Lobster’da …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: