Anasayfa / Genel / TİGEM tay satışından 3 milyon 686 bin lira gelir elde etti – Son Dakika Ekonomi Haberleri

TİGEM tay satışından 3 milyon 686 bin lira gelir elde etti – Son Dakika Ekonomi Haberleri

Tarım İşletmeleri Genel Müdürlüğü (TİGEM) Karacabey Tarım İşletmesi Müdürlüğü’nde gerçekleştirilen ihalede 60 Arap koşu tayından 50’si satılarak 3 milyon 686 1000 lira gelir elde edildi.

TİGEM Karacabey Tarım İşletmesi tarafından yetiştirilen taylar, açık müzayede usulüyle yapılan ihalede satışa sunuldu. Taylardan 50’si 25 ile 460 1000 lira arasında değişerek fiyatlardan alcu önemli.

İhalenin en pahalısı Muahnnad Daravsha tarafından 460 1000 liraya kırılan ‘Kızıl Gezegen’ ünlü 2 yaşındaki erkek tay oldu. ‘Kızıl Gezegen’i, Ali Çetin Özçılnak’ın 310 1000 liraya satın aldığı ‘Kısakürek’ isimli 2 yaşındaki erkek Arap tayı ile 260 1000 liraya Ahmet Akbulut’un aldığı ‘Şanslı Efes’ ve Mustafa Akgün’ün 260 1000 liraya aldığı ‘Kara Korsan’ ünlü 2 yaşındaki erkek tayları izledi.

TİGEM’in, 50 tayın satışından toplam 3 milyon 686 1000 lira gelir elde ettiği bildirildi.

Yasal Uyarı: Sitemiz tasarım aşamasındadır ve tüm içerikler hayal ürünüdür. Gerçek kişi ve kurumlar ile benzerlikleri tamamen tesadüfidir. İçerikler haber niteliği taşımaz ve gerçekliği yoktur. Sitemiz taslak aşamasında rastgele oluşturulan içeriklerden sorumlu değildir. Yinede sitemizden kaldırılmasını istediğiniz içerikler için [email protected] adresine mail ileterek taleplerinizi iletmeniz halinde yasal süre içerisinde tüm içerikler sitemizden kaldırılacaktır.


İlginizi Çekebilir

Jake Wood bir zamanlar bir savaşçıydı, sonra kar amacı gütmeyen bir liderdi. Şimdi o bir girişimci.

Irak’taki ilk turumun yaklaşık üç veya dört haftasında, şimdiye kadar bulunduğum ilk silahlı çatışma. Bu …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: